Relacje z najważniejszych wydarzeń grupy

FINAŁ SEZONU SPEED RACE 2016

Za nami pasjonujący, pełen emocji rok wyścigów kartingowych SPEED RACE. Start ostatniej, 6 eliminacji przyciągnął wszystkie liczące się w klasyfikacji drużyny.

Czytaj więcej

Spotkanie Wigilijne Regionu IPA Częstochowa

Jak co roku zgodnie z Bożonarodzeniową tradycją w dniu 16 grudnia 2016r o godz. 17.30 w gronie Koleżanek i Kolegów Regionu IPA Częstochowa, Naszych Rodzin i Przyjaciół spotkaliśmy się, aby połamać się opłatkiem i spędzić przyjemnie czas wśród przyjaciół w duchu Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej

Kurs samoobrony w Zawierciu 2016

Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni – mawiał wielki, polski pięściarz: Jerzy Kulej
Kierując się tą maksymą , już po raz ósmy – w tegorocznej edycji kursu samoobrony - trzydzieści Pań pod okiem instruktorów sportów walki z zawierciańskiego Regioni IPA i Klubu Sportów Walki ARASHI zgłębiało tajniki skutecznej samoobrony.

Czytaj więcej

Wigilijne Strzelanie - Racibórz 2016

W dniu 9 grudnia 2016 r. na strzelnicy Regionu IPA Racibórz odbyło się spotkanie wigilijne członków i sympatyków Regionu połączone z zawodami strzeleckimi. Warto dodać, że w spotkaniu uczestniczyli również nasi koledzy z IPA Opava – przewodniczący Rene Czernohorsky, Karel Pavelek i Ludo Pavelek.

Czytaj więcej

Mikołaj w Zawierciu 2016

W dniu 5 grudnia 2016 roku zauroczeni atmosferą, na fali pozytywnych emocji, na szybko, mając przed oczyma radosne buzie dzieci, zawiadamiamy, że po raz "enty" udało się nam zorganizować spotkanie mikołajkowe dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gołuchowicach/ Siewierza.

Czytaj więcej

Zaloguj

Cron Job Starts