wielkanoc-zyczenia-strona

ODKRYJ NOWEMOŻLIWOŚCI NASZEGO SERWISU

  ŚLĄSKA SPOŁECZNOŚĆ IPA

  Chcesz poznać naszą organizację? Szukasz informacji o Śląskiej Grupie? Chciałbyś dołączyć do naszej śląskiej społeczności?
  Wszystko to znajdziesz w naszym serwisie! Korzystaj z górnego menu, które zaprowadzi Cię na najciekawsze strony IPA w Internecie!

  ZOBACZ TO!

  RELACJE Z IMPREZ
  I WYDARZEŃ IPA

  Na bieżąco z wydarzeniami Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA? Tylko w naszym nowym serwisie ciekawe relacje i cała masa zdjęć z najważniejszych imprez organizowanych przez członków naszego stowarzyszenia!


  PRZEŻYJ TO!

  INFORMACJE I ZAPROSZENIA NA NOWE IMPREZY

  Nie chcesz, by umknęła Ci kolejna świetna impreza IPA? Zaglądaj tutaj! Zaproszenia ze Śląska, Polski i Świata! Specjalne oferty i okazje dla członków IPA i nie tylko! Bieżące komunikaty, informacje o konkursach, zmianach i nowościach w IPA.

  WEŹ UDZIAŁ !

  NASZE PROGRAMY
  I AKTUALNE PROJEKTY

  Chcesz dołączyć do IPA? Chciałbyś, by ktoś z Twojej Rodziny dołączył do naszej społeczności? Szukasz unikalnej oferty dostępnej tylko dla członków IPA i ich rodzin? Interesują Cię nasze programy i projekty specjalne?

  DOŁĄCZ !

Aktualności

Relacje z najważniejszych wydarzeń grupy

Spotkanie w Cambridge

W dniach od 3 do 8 marca 2014 roku członkowie Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA Janusz Podżorski i Tadeusz Jurczyński oraz członkowie Małopolskiej Grupy Wojewódzkiej IPA Krzysztof Burdak i Tomasz Wójtowicz gościli u przedstawicieli Policji angielskiej z hrabstwa Cambridge. Było to już kolejne spotkanie związane z wymianą członków IPA pomiędzy Śląską i Małopolską Grupą Wojewódzką IPA, a ipowcami z hrabstwa Cambridge.

Czytaj więcej

Zaloguj