TO CO NAJLEPSZEWSZYSTKO DLA WAS!

  ŚLĄSKA SPOŁECZNOŚĆ IPA

  Chcesz poznać naszą organizację? Szukasz informacji o Śląskiej Grupie? Wszystko to znajdziesz w naszym serwisie!

  SPRAWDŹ TO!

  RELACJE Z IMPREZ
  I WYDARZEŃ IPA

  Na bieżąco z wydarzeniami Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA? Najciekawsze imprezy IPA w Polsce?


  PRZEŻYJ TO!

  INFORMACJE I ZAPROSZENIA

  Nie chcesz, by umknęła Ci kolejna świetna impreza IPA? Szukasz specjalnych ofert i okazji dla członków IPA i nie tylko!

  ZOBACZ TO!

  PROGRAMY
  I PROJEKTY

  Chcesz dołączyć do IPA? Chciałbyś, by ktoś z Twojej Rodziny dołączył do naszej społeczności? Interesują Cię nasze programy i projekty specjalne?

  DOŁĄCZ!

Aktualności

Relacje z najważniejszych wydarzeń grupy

75 rocznicę Zbrodni Katyńskiej w Zawierciu

"Ojczyzna - to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć tracą życie". Mając w pamięci te słowa C.K. Norwida - stawiliśmy się 13 czerwca 2015 przy dębach katyńskich na placu Teodora Stosika w Zawierciu, by w 75 rocznicę Zbrodni Katyńskiej oddać cześć 73 Policjantom II RP – synom ziemi zawierciańskiej bestialsko zamordowanych przez sowieckie NKWD w Twerze i pogrzebanych w miednojskich dołach śmierci.

Czytaj więcej

Szkolenie na strzelnicy

W dniu 30 marca 2015 r. na strzelnicy Regionu IPA Racibórz Śląskiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji odbyło się szkolenie dowódców Nieetatowych Pododdziałów Policji garnizonu śląskiego, które przeprowadził nadkomisarz Paweł Spyra wraz z aspirantem sztabowym Piotrem Kierc.

Czytaj więcej

Wizyta w Anglii

W dniach od 9 do 14 marca 2015 roku, na zaproszenie naszych kolegów udaliśmy się w podróż do Anglii. Naszymi opiekunami a zarazem gospodarzami byli Andy Sullivan oraz Steven Bretherton z Komisariatu Policji w March.

Czytaj więcej

Dzień z Marszałkiem Województwa Śląskiego Wojciechem Saługą

Udział w posiedzeniu Zarządu Województwa, zwiedzanie gmachu Sejmu Śląskiego oraz wizyta w nowej siedzibie Muzeum Śląskiego – to tylko niektóre z wydarzeń, które stały się moim udziałem, jako zwycięzcy licytacji WOŚP „dnia z marszałkiem". Miałem okazję przyjrzeć się pracy włodarza regionu i zarządu województwa.

Czytaj więcej

Dwa dni do 8 marca

W dniu 6 marca 2015 roku członkowie i sympatycy Regionu Katowice VI wyjechali na coroczny kulig do Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego Halniak w Istebnej.

Czytaj więcej

Zaloguj