Klimczok 2013 - Rodzinny Rajd Górski Regionów IPA Bielsko-Biała i Ruda Śląska

W dniu 6 lipca 2013 roku odbyła się IX edycja Rodzinnego Rajdu Górskiego „Klimczok 2013". Głównymi uczestnikami rajdu byli członkowie, ich rodziny i przyjaciele regionów IPA Bielsko-Biała i IPA Ruda Śląska.

Przybyli również do nas goście z Chrzanowa i Dębicy. W rajdzie wzięło udział około 100 osób. Pogoda była łaskawa i po nocnych burzach i silnych opadach deszczu wyszło słoneczko. Jak zawsze na miejscu w rejonie „Goprówki" była meta rajdu, gdzie przygotowano dla uczestników ognisko, na którym pieczono kiełbaski i popijano złocisty napój. Nie zabrakło również innych atrakcji np. meczu piłki siatkowej oraz strzelania z pistoletu pneumatycznego w kategorii dorośli i dzieci. Punktem kulminacyjnym było losowanie wśród wszystkich uczestników fantów, które sprawiały wiele radości u dzieci i śmiechu wśród dorosłych. Wręczono również dyplomy i nagrody za najlepsze wyniki w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego. Wśród wszystkich panowała wspaniała atmosfera i dobry humor.

Myślę, że za rok spotkamy się ponownie na szlaku i będziemy się dobrze bawić, a będzie ku temu dobry powód, gdyż będzie to jubileuszowy, bo dziesiąty rajd. Ogromne podziękowania należą się naszym przyjaciołom z Beskidzkiej Grupy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, gdyż to Oni udostępnili nam budynek i teren wokół Stacji GOPR, jak również pomogli przy transporcie rzeczy. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc i uczestnictwo w rajdzie.

Do zobaczenia na szlaku.

Tekst: Kołek Mirosław

Zaloguj

Cron Job Starts