Dobry „KLIMAT” w Regionie IPA Bielsko-Biała

W dniu 12 kwietnia 2014 roku Region IPA Bielsko-Biała rozegrał pierwszy turniej gry w "Kręgle 2014" w Klubie "KLIMAT". W turnieju wzięło udział 15 osób.

Rywalizacja była zacięta, pomimo tego, że większość osób grało w kręgle po raz pierwszy. Na nasze szczęście punkty na torach są liczone automatycznie, co bardzo ułatwiło wyłonienie najlepszych graczy. Współzawodnictwo między zawodnikami nie wpłynęło na wspaniałą atmosferę! Wszyscy dobrze się bawili!

Atmosfera i obsługa Klubu Klimat pozytywnie wpłynęła na zawodników, dlatego już zaczęliśmy myśleć o następnym turnieju w tym samym miejscu! Cieszymy się tym, że po raz kolejny udało się spotkać całymi rodzinami i dobrze się zabawić.

Wszystkim polecam Klub KLIMAT w Bielsku-Białej, gdzie można dobrze spędzić czas z całą rodziną nie tylko na grze w kręgle, gdyż klub oferuje wiele innych rozrywek i atrakcji. Szczególne podziękowania kieruję dla Bogdana Kłys naszego sympatyka za umożliwienie i sponsoring tegoż turnieju. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców i tak w kolejności:

I miejsce - Piotr Sołtysik
II miejsce - Mateusz Sołtysik
III miejsce - Tomasz Wyroba
IV miejsce - pozostali uczestnicy

Najlepszym wręczono statuetki, a wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy za uczestnictwo w turnieju. Zapraszam na kolejne spotkania Regionu IPA Bielsko-Biała.

Tekst i zdjęcia: Mirosław Kołek

Zaloguj

Cron Job Starts