22 Bieg Fiata z Regionem IPA Bielsko-Biała

W dniu 18 maja 2014 r. w Bielsku-Białej odbył się 22 Bieg Fiata, w którym udział wzięło ponad 1150 biegaczy. W biegu rozegrano osobną kategorię dla funkcjonariuszy policji, w której wystartowało 26 policjantów i policjantek.

W kategorii do 40 lat wygrał Jacek Michulec z KPP Żywiec, drugi był Dawid Stwora z KMP Bielsko-Biała natomiast trzeci był Marcin Górka (KMP Gorlice).

W kategorii powyżej 40 lat wygrał Dramski Edward (Strzelce Opolskie), drugi Głuszek Ryszard (Strzelce Opolskie), trzeci Misztal Rafał (Chrzanów). Puchary zwycięzcom wręczył Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej podinsp. Jarosław Mańdok, zarazem członek regionu IPA Bielsko-Biała.
Puchary te zostały ufundowane przez Śląską Grupę Wojewódzką IPA oraz Związki Zawodowe.

tekst: Kołek Mirosław