Obchody Jubileuszu 15-lat Śląskiej Grupy Wojewódzkiej

W dniu 29 maja 2014 roku w Katowicach, w dobrze znanym członkom śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA Klubie Muzycznym Spiż odbyła się uroczystość obchodów Jubileuszu 15 lat działalności Śląskiej Grupy Wojewódzkie Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji - Sekcja Polska.

Tradycją Śląskiej Grupy jest organizacja najlepszych imprez i wydarzeń społeczno-kulturalnych IPA w całej Polsce. Tak było i tym razem.

Rozświetlony w barwach Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA, pełen laserów i efektów specjalnych klub, gościł ponad 500 osób, które zaszczyciły skromne obchody.

Tym razem imprezę poprowadził przyjaciel Śląskiej Grupy Wojewódzkiej - Ireneusz Bieleninik, który doskonale wczuł się w rolę konferansjera, a ostatecznie nawet DJ bawiącego na afterparty.

Tak wyjątkowe wydarzenia było najlepszą okazją dla uhonorowania osób, które bezsprzecznie, w sposób wyjątkowy i pełen oddania wspierały organizację w ciągu ostatnich lat. I tak wśród wyróżnionych znaleźli się zarówno założyciele grupy, osoby czynnie działające społecznie, jak i przyjaciele bez pomocy, których nie doszłoby do wielu przedsięwzięć i wydarzeń we wspaniałej historii Śląskiej Grupy IPA.

Kapituła Wyróżnień 15-lecia stanęła przed ogromnie trudnym zadaniem, wyłonienia zaledwie 15 osób z dziesiątków, a nawet setek, które odcisnęły swój ślad w bogatej działalności organizacji od 1999 roku.

I tak w gronie wyróżnionych znaleźli się (kolejność przypadkowa):
Stanisław DYBICH, Jacek PASZEK, Przemysław STUŁA, Gabriela LENARTOWICZ, Ludmiła JAMA-VOIGT i Klaus VOIGT, Teresa MOKRYSZ i Kazimierz MOKRYSZ, Zbigniew PIĄTEK, Henryk SZCZERBA, Krzysztof PELCZAR, Przemysław MAŁECKI, Bogdan SPIŻ, Wojciech JANAS, Stanisław KOŁODZIEJ, Józef WYSOKIŃSKI, Krzysztof SKOWRON.

Rozświetlony na niebiesko klub, przygasł na chwilę, by eksplodować wspaniałym pokazem laserów i zapierającym dech w piersiach widokiem laserowo stworzonego logo Śląskiej Grupy IPA przecinającego powietrze.

Gwiazdą wieczoru, która zapewniła wszystkim uśmiech na ustach był Kabaret Młodych Panów, który oczywiście nawiązał jednym ze swoich skeczy do tak bliskiej wielu zebranych tematyki służb i Policji.

zdjęcia: Adam Granat

 

 

Zaloguj

Cron Job Starts