Noc Góralskich Wojowników

W dniach 22 i 23 sierpnia 2014 roku członkowie Regionu IPA Chrzanów zabezpieczali charytatywną galę bokserską w Poroninie pod nazwą „NOC GÓRALSKICH WOJOWNIKÓW„.

Gala została zorganizowana przez Frankygo Pawlaka ps. Flasch - wielokrotnego mistrza świata w king boxingu (waga do 90 kg) oraz członka Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA - Jacka Paszka. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży biletów, gadżetów i innych pamiątek zostały przekazane dla chorych dzieci.

Region Chrzanów podarował gadżety w postaci kubków, smyczek i długopisów a pieniądze ze sprzedaży ich przeznaczył na cele charytatywne. Franki zaprosił do wzięcia udziału w gali wielu zawodowych bokserów ze Słowacji, Holandii, Czeczeni i Chorwacji. Sam stoczył główną walkę wieczoru o Pas Mistrza Świata z zawodnikiem holenderskim Wendellem Roche, z którym wygrał w 2 rundzie przez KO.

Podczas gali zobaczyć można było walki w formułach MMA, Muai Thai oraz pojedynki na zasadach K-1 o Zawodowe Mistrzostwo Polski oraz Zawodowe Mistrzostwo BMAF waga 84 kg. Ponadto gościnnie wystąpiły zespoły Ahaju Fusion Boliwia, Kapela Ryzykanci, El Pank EL oraz Michał Wiśniewski. I tak przy muzyce i dobrym boksie region Chrzanów spędził dwa dni. Jak się oblicza w imprezie wzięło udział około 1500 osób.

Tekst: Z.K.

Etykiety Chrzanów sport

Zaloguj

Cron Job Starts