PIKNIK REGIONU IPA CHORZÓW

W dniu 6 września 2014 roku w godzinach na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie odbył się Festyn Rodzinny Regionu IPA Chorzów.

Ponad 100 członków i sympatyków Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA wraz z rodzinami wzięło udział w tym przedsięwzięciu.

Każdy uczestnik został obdarowany smyczą Śląskiej Grupy IPA. Przed oficjalnym rozpoczęciem festynu w Parku Linowym można było skorzystać za pomocą specjalnych karnetów przygotowanych na ten dzień z przejazdu kolejki wąskotorowej oraz przejazdu kolejką linową Elka.
Piękna słoneczna pogoda sprawiła, że chętnych do skorzystania z tych przejazdów było bardzo dużo. W godzinach popołudniowych wszyscy uczestnicy festynu zebrali się w Parku Linowym, gdzie korzystali z wyznaczonych tras, które były dostępne zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczestników.
Przepyszna grochówka i pieczona kiełbaska z ogniska smakowała wyśmienicie. Dzieci z kolei rozchwytywały balony IPA, wiatraczki i książeczki kolorowanki. Na zakończenie festynu odbyła się wspólna loteria fantowa, gdzie oprócz gadżetów IPA można było również wygrać nagrody ufundowane przez sponsorów.
Emocji nie było końca, a pogoda tylko pomogła nam się bawić w wyśmienitym gronie.

Tekst: Marek Pelka

Etykiety festyn Chorzów

Zaloguj

Cron Job Starts