IPA Spokojna Przyszłość

IPA SPOKOJNA PRZYSZŁOŚĆ - PROGRAM UBEZPIECZEŃ
NA ŻYCIE DLA CZŁONKÓW ŚLĄSKIEJ GRUPY IPA

 

W wyniku strategicznej współpracy pomiędzy Śląską Grupą Wojewódzką IPA a Grupą UNIQA przygotowany został, dla członków stowarzyszenia, nowy program ubezpieczeń na życie pod nazwą IPA Spokojna Przyszłość. W ramach programu partner naszej organizacji - Grupa UNIQA - proponuje członkom IPA bardzo atrakcyjne warunki grupowych ubezpieczeń na życie oraz ubezpieczeń majątku prywatnego i samochodów.

Każda osoba ze służb mundurowych przechodząca na emeryturę traci prawo do dotychczasowych ubezpieczeń pracowniczych i staje przed koniecznością znalezienia nowego rozwiązania, które chroniłoby jego lub rodzinę w razie śmierci, zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku.

 

W ramach IPA Programu Spokojna Przyszłość przygotowane zostały trzy warianty zapewniające różne profile ochrony:

STANDARD
Skierowany jest do osób, które szukają niedrogiego rozwiązania zapewniającego jednocześnie wyważone świadczenia w szerokim zakresie. Wyróżnia go uwzględnienie świadczenia za urodzenie dziecka.
KOMFORT
Zapewnia szeroki wachlarz świadczeń o wyższych sumach ubezpieczenia niż w Wariancie Standardowym. Porównywalny zakres ubezpieczenia dla emerytów służb mundurowych w rozwiązaniach innych ubezpieczycieli kosztuje ponad 100 zł więcej w skali roku.
PREMIUM
To kompleksowe ubezpieczenie na życie gwarantujące odszkodowania, które w razie śmierci realnie mogą pomóc naszym bliskim. Wariant oferuje bardzo wysokie kwoty ubezpieczeń niedostępne w innych programach. Poza długą listą innych świadczeń wariant Premium zapewnia też wysoką ochronę w razie nieszczęśliwego wypadkowi lub pobytu w szpitalu.

Każdy z wariantów zawiera bardzo istotny zakres usług „Pomocy medycznej” dla Ubezpieczonego, niezwykle ułatwiających rozwiązanie trudnych doraźnych problemów w razie wypadku lub nagłego zachorowania. Ubezpieczyciel zapewni dla nas transport medyczny, dostarczy sprzęt ortopedyczny, zorganizuje rehabilitację lub opiekę nad dziećmi a nawet pokryje w ramach dostępnego limitu koszt wizyty u lekarza. Uczestnictwo w programie IPA Spokojna Przyszłość daje możliwość przystąpienia do wyjątkowego programu premiowego dla najlepszych klientów - UNIQA BonusClub, który między innymi gwarantuje do 15% zniżkiw ubezpieczeniach komunikacyjnych oraz domów i mieszkań.

Do grupowego ubezpieczenia na życie IPA Spokojna Przyszłość mogą przystąpić członkowie Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA oraz ich małżonkowie.Program dostępny jest wyłącznie dla osób, które zakończyły czynną służbę mundurową.

Aby przystąpić do ubezpieczenia konieczne jest wypełnienie wniosku, który następnie będzie przekazany do UNIQA do akceptacji. Ochrona rozpoczyna się od 1 stycznia 2015 r. dla wszystkich, którzy złożą podpisany wniosek nie później niż 15 grudnia 2014 r.Później przystąpienie do ubezpieczenia będzie możliwe, co miesiąc pod warunkiem złożenia podpisanego wniosku do 15 dnia poprzedniego miesiąca.

 

logotyp Grupy UNIQA

UNIQA jest wiodącą grupą ubezpieczeniową w Europie Środkowej i Wschodniej. Marka jest dobrze rozpoznawalna w ponad 20 krajach regionu. W Polsce podobnie jak na macierzystym austriackim rynku i wszędzie gdzie działa UNIQA za swój strategiczny cel stawia sprawną i wysokiej jakości obsługę klienta. Ważnym atutem jest też wszechstronność oferty zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm i instytucji.

Formularze Programu IPA Spokojna Przyszłość

Imię *
Imię lub pseudonim jest obowiązkowe
Podaj imię lub pseudonim.
Nazwisko
Nazwisko zamawiającego jest obowiązkowe
Numer kontaktowy
Nieprawidłowy numer
Adres email *
Prawidłowy adres email jest obowiązkowy
Na ten adres udzielimy odpowiedzi.

Treść
Pole jest obowiązkowe


Weryfikacja * Weryfikacja Odśwież
Znaki z okienka są naprawdę niezbędne.
Przepisz znaki z obrazka.

Korzystając z aktywnego formularza możesz w prosty i szybki sposób złożyć wniosek o przystąpienie do wybranego wariantu ubezpieczenia.

Do wypełnienia wszystkich niezbędnych pól wystarczy:

  • wybranie odpowiedniego wariantu,
  • przygotowanie danych z dowodu osobistego.
  • przygotowanie danych osób uprawnionych.

Formularz składa się z kilku kroków w których musisz podać:

  • dane osobowe,
  • dane do kontaktu,
  • wybrany wariant,
  • dane osób uprawnionych.

Po wysłaniu wniosku otrzymasz potwierdzenie jego rejestracji. Następnie skontaktuje się z Tobą agent ubezpieczeniowy, który ustali szczegóły finalizacji wniosku.

Zaloguj

Cron Job Starts