Wigilijny opłatek Regionu IPA Częstochowa

Stało się już tradycją, że corocznie przed świętami Bożego Narodzenia członkowie i sympatycy Regionu Częstochowa spotykają się, aby przełamać się opłatkiem i złożyć sobie życzenia. Spotkanie odbyło się 19 grudnia 2014 r. o godz. 17.30 w restauracji mieszczącej się w budynku filharmonii w Częstochowie.

Przewodniczący Regionu kolega Andrzej Ulman przywitał członków i sympatyków Regionu IPA Częstochowa oraz zaproszonych gości, a następnie w asyście członków zarządu wręczył pamiątkowe deski z gratulacjami z okazji jubileuszu przynależności i uczestnictwa w strukturach Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji - Augustynowi Witczakowi - 20 lecie, Adwardowi Ancerowiczowi i Janowi Salicie - 15 lecie. Ponadto pamiątkowe deski za duże wsparcie i okazaną pomoc w realizacji celów i zamierzeń Regionu Częstochowa Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA Sekcja Polska z życzeniami dalszej owocnej współpracy w myśl idei Servo Per Amikeco wręczono również sympatykom naszego Regionu: Janowi Dziemborowi i Ryszardowi Urbańskiemu.
Następnie zaproszeni goście złożyli wszystkim 82 uczestnikom spotkania świąteczno-noworoczne życzenia, a ks. mjr Mariusz Gieszczyk pobłogosławił opłatek, którym zgodnie z tradycją „połamaliśmy się" składając sobie wzajemnie życzenia. Po uściskach i życzeniach delektowaliśmy się wigilijnymi potrawami przygotowanymi przez szefa kuchni restauracji, jak również miło spędzonym czasem w towarzystwie przyjaciół.

tekst: Sławomir Balik
zdjęcia: Janusz Zapisek

Zaloguj

Cron Job Starts