Dni otwarte w siedzibie Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA

W dniach od 4 do 8 stycznia 2016 roku w godzinach od 09.00 do 16.00 w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach przy ul: Lompy 19 w Sali nr 26 odbyły się „Dni Otwarte Siedziby IPA Śląsk".

W nowej odsłonie, po dłuższej przerwie spowodowanej remontami i termomodernizacją budynku ponownie uruchomiono biuro naszej organizacji. Nowa siedziba mieści się na parterze tuż przy głównym wejściu do budynku co w dużej mierze ułatwia komunikacje i odnalezienie naszego obiektu w tak ogromnym gmachu.
„Dni Otwarte" zapoczątkowały nową aktywność w naszej działalności i wprowadziły nowy element w postaci cotygodniowych dyżurów w każdą środę od 10.00 do 14.00. W trakcie inauguracyjnego tygodnia przez nasz pokój przeszło blisko 100 interesantów a także gości którzy chcieli poznać nowe rozwiązania organizacji. Chętni mogli zapoznać i skorzystać z naszych programów tj IPA Mobile (telefonia komórkowa), IPA Spokojna Przyszłość (ubezpieczenia grupowe) czy IPA Security (szeroki zakres ochrony) oraz opłacić składkę członkowską i przystąpić do stowarzyszenia.
Te kilka dni i ilość gości potwierdziły potrzebę uruchomienia biura i systematycznego dyżurowania.
Zatem zapraszamy do siedziby IPA Śląsk w każdą środę od 10.00 do 14.00

Etykiety Śląska Grupa

Zaloguj

Cron Job Starts