KOLEJNE SUKCESY KLUBU STRZELECKIEGO „ARMA – IPA” BIELSKO-BIAŁA

W dniach 30 kwietnia 2016 i 1 maja 2016 roku Klub Strzelecki "ARMA - IPA" Bielsko-Biała był organizatorem Międzynarodowych Zawodów w Strzelaniu IPSC AA LEVEL I , II, w których brali udział zawodnicy z Polski, Czech, Słowacji i Węgier.

Całe dwa dni od godzin rannych trwała zacięta walka – rywalizacja, pomiędzy wszystkimi zawodnikami. Pomimo tego wśród uczestników panowała bardzo miła atmosfera oraz wszystkim dopisywały dobre humory. Ostatecznie klasyfikacja drużynowa przedstawiła się następująco :

I miejsce Słowacja
II miejsce Polska – KS ARMA IPA
III miejsce Węgry
IV miejsce Czechy
Po kilkunastu dniach podobne zawody Międzynarodowej Ligi Strzeleckiej IPSC AA LEVEL II odbyły się na Węgrzech gdzie zawodnicy Klubu Strzeleckiego ARMA – IPA Bielsko-Biała zdobyli trzy złote medale tj. PIGUŁA (Paulina Wołyniec) Kat. LADY, Tomek Kat. Regular 1 oraz Barakuda (Andrzej Kieczka) Kat. Senior. Wszystkim serdecznie gratulujemy.
Kolejne sukcesy tj. 1, 2 i 4 miejsce w zawodach IPSC Action Air w Vranowie – Słowacja, które odbyły się w dniach od 11 do 12 czerwca 2016 roku.
Ponadto KS ARMA – IPA często bierze udział w organizowanych festynach szkolnych gdzie propaguje strzelectwo sportowe wśród młodzieży i rodziców. Ostatnio taki festyn odbył się np. w Kończycach Małych gdzie członkowie klubu organizowali pokaz i strzelnice.
Życzymy dalszych sukcesów !
Tekst: Mirosław Kołek

Etykiety strzelectwo

Zaloguj

Cron Job Starts