Logo

Spotkanie Wigilijne Regionu IPA Częstochowa

Jak co roku zgodnie z Bożonarodzeniową tradycją w dniu 16 grudnia 2016r o godz. 17.30 w gronie Koleżanek i Kolegów Regionu IPA Częstochowa, Naszych Rodzin i Przyjaciół spotkaliśmy się, aby połamać się opłatkiem i spędzić przyjemnie czas wśród przyjaciół w duchu Świąt Bożego Narodzenia.

W imprezie uczestniczyło 65 osób.
W trakcie spotkania uhonorowano pamiątkowymi tabliczkami z okazji jubileuszu 15-lecia uczestnictwa w Naszym Stowarzyszeniu: Andrzeja Ulmana, Jacka Kolmasiaka, Arkadiusza Magdziarza, Waldemara Jędrusika, Krzysztof Kocela, Macieja Turka, Waldemara Ziółkowskiego. Następnie kolejno Życzenia z okazji naciągających Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2017 roku złożyli wszystkim uczestnikom spotkania: nadkom. Dariusz Kiedrzyn Z-ca Komendanta Miejskiego w Cz-wie, kol. Arkadiusz Zadros w imieniu nieobecnego Przewodniczącego Związku Zawodowego Emerytów i Rencistów Policji Mariana Strzeleckiego oraz były i obecny przewodniczący Regionu IPA Cz-wa Andrzej Ulman i Sławomir Balik.
Połamaliśmy się opłatkiem składając sobie wzajemne życzenia świąteczne przy nastrojowej bożonarodzeniowej muzyce i kolędach, a następnie zasiedliśmy do wigilijnego stołu. Cudowny wieczór, spędzony czas w serdecznej atmosferze, wśród grona przyjaciół jak również przy świątecznych przysmakach.

Tekst: Sławomir Balik
Zdjęcia: Janusz Zapisek

Etykiety integracja
Śląska Grupa Wojewódzka IPA
Cron Job Starts