Logo

Spotkanie Wielkanocne Regionu IPA Częstochowa

W dniu 7 kwietnia 2017 roku jak każdego roku przed świętami Wielkanocnymi Zarząd Regionu IPA Częstochowa zorganizował dla swoich członków, sympatyków i przyjaciół Regionu spotkanie Wielkanocne. W imprezie wzięło udział 62 osoby.

W trakcie spotkania przywitano nowych sympatyków Regionu Marka Ciszewskiego i Michała Drabika. Następnie kolejno Życzenia z okazji naciągających Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2017 roku złożyli wszystkim uczestnikom spotkania: w imieniu p.o. Komendanta Miejskiego Policji w Częstochowie nadkom. Dariusza Kiedrzyna, kom Tomasz Kowalczyk, ks. Mariusz Gieszczyk oraz Przewodniczący Regionu IPA Częstochowa Sławomir Balik. Następnie w przyjaznej atmosferze zasiedliśmy do świątecznego stołu gdzie miło spędziliśmy czas w przyjaznej świątecznej atmosferze wśród grona przyjaciół.
Serdeczne składamy z serca płynące życzenia, pogodnych i radosnych świąt. Wielkanocnych dla członków i sympatyków Śląskiej GW IPA oraz wszystkich zrzeszonych w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Policji w Polsce i na całym Świecie.

Tekst: Sławomir Balik
Zdjęcia: Janusz Zapisek

Śląska Grupa Wojewódzka IPA
Cron Job Starts