Logo

Spotkanie Wigilijne Regionu IPA Częstochowa

Kultywując tradycje w dniu 15 grudnia 2017 r. o godz. 17.00 spotkaliśmy się na spotkaniu Wigilijnym z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia zorganizowanym przez Zarząd Regionu IPA Częstochowa.

W spotkaniu udział wzięło 60 Koleżanek i Kolegów Regionu IPA Częstochowa, ich Rodzin i Sympatyków Regionu. Spotkanie odbyło się w klubie FIVE O'CLOCK znajdującego się w budynku Filharmonii częstochowskiej.
W trakcie spotkania podziękowano wszystkim mającym wkład w przygotowania do uroczystości jubileuszu 25- lecia Regionu IPA Częstochowa i uhonorowano pamiątkowymi pinsami i smyczami IPA: Macieja Kutek, Piotra Gołembiowskiego, Arkadiusza Magdziarza, Stanisława Marszałka, Leona Wysoczańskiego, Pawła Niestroja, Andrzeja Bajora, Tomasza Rajka, Zygmunta Wilka, Jana Dziembora, Artura Gacka, Waldemara Jędrusika, Jerzego Jagusiaka, Wiesława Sławutę, Marka Purę, Michała Torbusa, Ryszarda Opałkę, Grzegorza Mazura, Karola Górczyńskiego, Michała Drabika, Marka Ciszewskiego, Jerzego Sobalskiego, Henryka Skibę, Radosława mół, Andrzeja Ulmana.
Ponadto uhonorowano pamiątkowym medalem Piotra Fertacza – sympatyka Regionu IPA Częstochowa za udzielenie największego wsparcia na rzecz regionu z tytułu z tzw.1%
Życzenia Bożonarodzeniowe złożyli nadkom. Tomasz Kowalczyk w imieniu Komendanta Miejskiego Policji, Marian Strzelecki Z T E i R NSZZP KMP w Cz-wie, Jacek Bryła ZW NSZZP województwa śląskiego, Andrzej Ulman, ks. Lucjan Nowakowski kapelan KMP w Cz-wie oraz Sławomir Balik Przewodniczący Regionu IPA Cz-wa.
Następnie połamaliśmy się opłatkiem składając sobie wzajemne życzenia świąteczne przy nastrojowej bożonarodzeniowej muzyce i kolędach, a następnie zasiedliśmy do wigilijnego stołu. Magiczny wieczór, spędzony w serdecznej atmosferze, wśród grona przyjaciół jak również przy świątecznych przysmakach przygotowanych przez kuchnie klubu FIVE O' CLOCK.

tekst: Sławomir Balik
zdjęcia: Jarosław Groszek

Etykiety Wigilia
Śląska Grupa Wojewódzka IPA
Cron Job Starts