Logo

IPA Katowice VI

Pewnie mało kto z nas nie chciał być Robin Hoodem albo strzelać tak celnie jak Wilhelm Tell- choć akurat ten strzelał z kuszy. Większość jest przekonana, że strzelać z łuku każdy może i w pewnym sensie ma rację ale strzelać celnie to już inna bajka ...zwłaszcza na większych dystansach, lub w przypadku celowego utrudnienia strzelania poprzez zastosowanie różnych przeszkód.

W regionie IPA Katowice VI nasi łucznicy ciągle się uczą i doskonalą ...co sprawia im dużą radość.
Sekcja Łucznicza zawiązała się 30 sierpnia 2017 z członków i sympatyków regionu IPA Katowice VI i taką też nazwę przyjęła. Po ostrym acz bardzo przyjemnym okresie treningu postanowili wspólnie wziąć udział w zawodach łuczniczych 3d organizowanych przez Śląski Ośrodek Łucznictwa Tradycyjnego. Zawody to ciąg pięciu oddzielnych turniejów odbywanych w różnych miejscach i różnym czasie na przełomie roku 2017 i 2018.
W trakcie tych zawodów poznali masę pozytywnie zakręconych ludzi. .....bawili się super , a przy okazji wystrzelali drużynowo III miejsce w klasie Hunter Expert co było bardzo miłe. Indywidualnie Andrzej Jarczewski ( najbardziej doświadczony i utytułowany wśród nich ) zajął w całych zawodach II medalowe miejsce.
Oczywiście w tych zawodach występowali oznaczeni logiem IPA, co z pewnością przyczyniło się do poznania Naszej organizacji przez szerszą grupę ludzi i postrzegania jej pozytywnie. W przyszłości też będą występować pod tym logiem i mam nadzieję że poprawią swoje wyniki co sami deklarują ....tym sukcesem zachęceni do dalszej pracy.

tekst: Krzysztof Walczyński

Etykiety łucznictwo
Śląska Grupa Wojewódzka IPA
Cron Job Starts