Logo

Białe szaleństwo Regionu IPA Częstochowa – Krynica-Zdrój

Ferie zimowe 2018 zakończone, dzieci w szkołach więc odpowiedni czas aby poszusować na stokach Jaworzyny Krynickiej i innych okolicznych stokach. W dniu 8 marca 2018r. w gronie 26 członków i przyjaciół Regionu IPA Częstochowa zapakowaliśmy sprzęt narciarski aby udać się na oczekiwany wyjazd do Krynicy Zdrój.

Bezpośrednio przed wyjazdem Przewodniczący Regionu Sławomir Balik złożył serdeczne życzenia wszystkim Panią uczestniczącym w imprezie z okazji Dnia Kobiet i wspólnie z członkami zarządu Regionu wręczył im kwiaty oraz drobne upominki, a następnie w wyruszyliśmy do celu podróży. Po przyjeździe do Krynicy, szybko zameldowaliśmy się w Domu Wczasowym AMADEUSZ ( prowadzonym przez sympatyka Regionu IPA Częstochowa - zniżki dla wszystkich członków i sympatyków IPA) i „głodni” zabawy na śniegu udaliśmy się na stok HENRYK znajdujący się 200 m od naszego hotelu. Wieczorem smakowanie nocnego życia miejscowości. W następnych dniach pobytu przy słonecznej pogodzie korzystaliśmy ze stoków Jaworzyny Krynickiej, Słotwin, Tylicza. Krynica to nie tylko stoki narciarskie ale bujne życie nocne, z którego chętnie korzystaliśmy jak również z pijalni wód mineralnych za dnia.

Cudowny czas odpoczynku. Wszystko co dobre szybko się kończy, nieco zmęczeni, a jednocześnie naładowani pozytywnie energia po czterodniowej eskapadzie wróciliśmy do Częstochowy.

tekst: Sławomir Balik
zdjęcia: Marcin Jeziorowski, Tomasz Kowalczyk, Mariusz Kukuła, Sławomir Balik

Etykiety ferie
Śląska Grupa Wojewódzka IPA
Cron Job Starts