X Marszobieg Prewencji Policji o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach

W dniu 11 maja 2018 odbył się „X Marszobieg Prewencji Policji o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach” organizowany przez Samodzielny Pododdział Prewencji Policji w Częstochowie przy współudziale m.in. Regionu IPA Częstochowa, Śląskiej GW

W imprezie wzięło udział ponad 100 zawodników służb mundurowych i osób cywilnych w tym uczniowie szkół średnich miasta Częstochowy.
Trasa marszobiegu na dystansie ok. 10 kilometrów wyznaczona była na malowniczym odcinku Jury Krakowsko Częstochowskiej wzdłuż rzeki |Warta od Klubu Rekreacyjno-Sportowego T K K F „Pegaz” do Hali Sportowej „Arena Częstochowa”
Najlepszym zawodnikiem X Marszobiegu został biegnący w stroju sportowym
Dominik KLIMEK z Olsztyna.
Klasyfikacja indywidualna mężczyzn w kategorii „Służby mundurowe”
Łukasz SZYMCZAK z Aresztu Śledczego w Katowicach,
Łukasz HILDEBRAND z KMP w Katowicach
Krzysztof SAGAN z KMP w Bytomiu

Klasyfikacja indywidualna kobiet w kategorii „Służby mundurowe”
Agnieszka JEŻ ze Straży Miejskiej w Częstochowie
Sylwia KUŚPIET z 6 Batalionu Powietrznodesantowego w Gliwicach
Emilia KOŻUCH z KMP w Bytomiu

W kategorii najlepsza / najlepszy Policjant X Marszobiegu Prewencji Policji w Częstochowie okazali się kolejno: Emilia KOŻUCH z KMP w Bytomiu oraz Łukasz HILDEBRAND z KMP w Katowicach.
Uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki oraz upominki. Ponadto zapewniono wszystkim uczestnikom imprezy napoje chłodzące, kawę, herbatę, świeże owoce oraz przepyszną wojskową grochówkę z kuchni polowej.
Celem marszobiegu było podnoszenie sprawności fizycznej, promowanie zdrowia i aktywnego wypoczynku oraz integracja środowiska służb mundurowych poprzez udział w rywalizacji sportowej.

Etykiety biegi

Zaloguj

Cron Job Starts