Logo

Trening strzelecki Regionu IPA Cieszyn II

W sobotę na strzelnicy "Hubertus" w Goleszowie odbył się trening strzelecki dla członków, sympatyków i przyjaciół naszego Regionu.

Celem spotkania nie było tylko wyłonienie najlepszego strzelca, ale przede wszystkim popularyzacja sportu strzeleckiego wśród naszych członków i Sympatyków.
Po przywitaniu, omówieniu warunków bezpieczeństwa i przebiegu poszczególnych konkurencji, pomimo padającego przelotnie deszczu, przystąpiliśmy do strzelania.
W programie odbyło się m.in. strzelanie z pistoletów centralnego zapłonu " CZ 75, CZ Tactical Sport, P-83, TT, Tanfoglio", strzelanie z pistoletu bocznego zapłonu oraz karabinku bocznego zapłonu.
Strzelanie odbyło się na dystansie 25 m do tarcz " zakładnik " oraz "IPSC" oraz jako ciekawostka okrągła tarcza z nadrukiem wieży Piastowskiej w Cieszynie w której 10 stanowiło okno w centralnej części wieży.
Po zakończeniu rywalizacji sportowej istniała możliwość, pod okiem i z pomocą instruktorów strzelectwa, nauki i doskonalenia umiejętności strzeleckich jak i pogłębienie wiedzy z zakresu broni i jej bezpiecznej obsługi.

Etykiety strzelanie
Śląska Grupa Wojewódzka IPA
Cron Job Starts