Spotkanie Wigilijne w Chrzanowie

W dniu 15 grudnia 2018 roku w Chrzanowie odbyło się świąteczne spotkanie członków i sympatyków Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA.

Członkowie regionu z osobami towarzyszącymi oraz naszymi przyjaciółmi mieliśmy okazję kosztować nowości kulinarnych oraz tradycyjnych przysmaków polskiej kuchni. Była to ostatnia okazja do spotkania w 2018 roku w tak licznym gronie. Przewodniczący IPA Regionu Chrzanów złożył wszystkim obecnym życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2019 Roku. Powitaliśmy w naszych szeregach IPA nowego Kolegę z Wojsk Specjalnych z Krakowa Stanisława Krupa. Całe spotkanie przebiegało w serdecznej świątecznej atmosferze. Była to świetna okazja do porozmawiania na temat mijającego roku, planów na przyszły rok zwłaszcza, że rok 2019 przynosi dla Nas trzy znaczące jubileusze 10-lecie Regionu IPA Chrzanów, 20-lecie Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA oraz 100-lecie Polskiej Policji Państwowej.
Na koniec każdy z uczestników otrzymał okolicznościowy kalendarz na 2019 rok, który powstał dzięki naszej zaprzyjaźnionej drukarni.
tekst: Tomasz Opalony

Zaloguj

Cron Job Starts