Logo

Mistrzostwa Policji w narciarstwie alpejskim

Na zaproszenie Regionu IPA Zakopane z Małopolskiej Grupy Wojewódzkiej, udaliśmy się na drugie mistrzostwa policji w narciarstwie alpejskim.

Region Cieszyn i jego członkowie, sympatycy, to grupa zapalonych sportowców, którzy sami organizują wiele sportowych przedsięwzięć, ale też uczestniczą w sportowych wydarzeniach w naszym województwie jak i w Polsce i za granicami kraju.
Poprzednie , zeszłoroczne zmagania przyniosły wiele satysfakcji , dlatego też w tym roku zgłosiliśmy 12 osobową drużynę, która w gronie 130 zawodników spisała się dobrze .Część z nas uplasowała się w pierwszej 50 zawodników, biorąc pod uwagę że nie było kategorii wiekowych,
to spory sukces, a należy dodać , - prawie wszyscy z nas to old boye.
Najlepsze rezultaty w naszej reprezentacji osiągnęli : 12 – Bartłomiej BRODA – rodzina członka IPA Cieszyn 1, 13- Mieczysław SZELIGA - członek IPA Cieszyn 1.
Bezkonkurencyjni byli zawodnicy z podtatrza, ale myśle ,że w kategorii drużynowej bylibyśmy na pudle, ale takowej nie było.
Wspaniałe warunki na Kotelnicy w Białce Tatrzańskiej , do tego super ekipa i bal sportowców, za to serdecznie dziękujemy kolegom z Zakopanego i obiecujemy stawić się na zawodach za rok.

Etykiety narty zawody
Śląska Grupa Wojewódzka IPA
Cron Job Starts