Wybory w Regionie IPA Cieszyn I

W dniu 15 maja na strzelnicy koła łowieckiego w Chybiu odbyły się wybory Zarządu Regionu IPA Cieszyn I. Na zebranie sprawozdawczo-wyborcze zaproszeni zostali goście, sympatycy i członkowie stowarzyszenie.

Po prezentacji pracy Zarządu VI kadencji, przeprowadzono wybory Zarządu VII kadencji ,oraz Komisję Rewizyjną. Po wyborach członków ,ukonstytuował się Zarząd w składzie, przewodniczący Janusz Kołder, sekretarz Janusz Podżorski, zastępca sekretarza Ireneusz Kolon, skarbnik Ireneusz Korzonek, członek zarządu Kazimierz Skibiński.
Po wyborach przeprowadzono zawody sportowe , strzelanie z broni myśliwskiej do rzutek, tutaj bezkonkurencyjny okazał się nasz członek Aleksander Stoszek. Pomimo niesprzyjającej aury, organizatorzy spotkania i sędziwie oraz nowy Zarząd Regionu z przyjemnością przebywała w gościach Pana Sojki, przekazując plan pracy Zarządu na lata 2019-2022. W imieniu Zarządu zaś chciałem podziękować za zaufanie jakim ponownie zostaliśmy obdarzeni by móc pracować na rzecz Ipa w myśl hasła SERVO PER AMIKECO

Tekst: Janusz Kołder

Etykiety wybory

Zaloguj

Cron Job Starts