Pożegnanie

Pożegnanie Przyjaciela

Z najgłębszym żalem dzielimy się wiadomością o nagłej śmierci naszego przyjaciela, kolegi, członka międzynarodowej społeczności służb mundurowych.

W dniu 8 lipca w wypadku tragicznie zginął

nadkomisarz Krzysztof Skowron


Służbę w Policji rozpoczął w 1994 roku, jednocześnie wstępując do Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji. Zawsze aktywny, zdeterminowany i pełen zapału zarówno w życiu osobistym, służbie i społecznej działalności związanej ze Śląską Grupą Wojewódzką i Sekcją Polską Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji.
Był niezwykle serdecznym, wspaniałym człowiekiem, zawsze gotowym do niesienia pomocy. Swoim entuzjazmem zarażał innych w licznych projektach oraz wydarzeniach społecznych i sportowych.
Umiejętności i wyczucie organizacyjne pozwoliły mu na konsekwentne zdobywanie kolejnych szczebli kariery zawodowej. Od 2018 roku był komendantem powiatowym Policji w Mikołowie. Jednocześnie umiejętności te wykorzystywał pełniąc przez lata funkcję Przewodniczącego Regionu IPA Gliwice, Wiceprezesa Członka Prezydium Zarządu Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA oraz Wiceprezydenta Sekcji Polskiej IPA.
Za osiągnięcia na polu zawodowym i społecznym był wielokrotnie nagradzany i otrzymał odznaczania państwowe.

Jego odejście pogrąża nas w smutku, żalu i zadumie.
Rodzinie Zmarłego, Przyjaciołom i Znajomym składamy kondolencje.

Zaloguj

Cron Job Starts