Wakacje w Kemer

Upragnione wakacje czas zacząć! Grupa 45 członków i sympatyków Regionu Ipa Jastrzębie-Zdrój zapakowała bagaże do samolotu i wyleciała w kierunku Turcji - na tygodniową integrację połączoną z odpoczynkiem oraz zwiedzaniem.

Po przylocie i zameldowaniu się w miejscowości Kemer w pięciogwiazdkowym hotelu, wszyscy potrzebowali chwili relaksu w zaciszu klimatyzowanego pokoju. Następnego dnia obiekt odkrył przed nami swoje uroki. Cudownie położony między morzem a górami, z przepięknymi widokami oraz infrastrukturą, które mogły niejednego wprowadzić w zdumienie i zachwyt. Dla gości dostępne było wszystko, od
wyśmienitego jedzenia i drinków serwowanych przez cały dzień po wspaniałe baseny i krystalicznie czystą wodę w morzu. Z owych wspaniałości każdy korzystał na swój sposób. Dostępne w ofercie wyjazdy na wycieczki, kąpiele w morzu czy wieczorne integracje były powodem uśmiechu niejednego z Nas. Obsługa obiektu była przemiła, umożliwiała Nam korzystanie z różnych atrakcji w ciągu dnia, jak i wieczorem.
Tak upłynął tydzień, który minął bardzo szybko, cała grupa była bardzo zadowolona i tylko żałowała, że to już koniec.
Wyjazd na lotnisko, odprawa i po dwóch i pół godzinie lotu byliśmy już w domu, a w głowie wciąż dudniła „gorączka tureckiej nocy”.
Wszyscy już snujemy plany na przyszły rok, może tym razem wybierzemy się w chłodniejsze strony?

Tekst: Robert Sierszulski

Etykiety wakacje urlop

Zaloguj

Cron Job Starts