III Przełajowy Rajd Rowerowy o Puchar Komendanta Miejskiego Policji oraz Regionu IPA Bielsko-Biała.

W dniu 10 września 2019 roku w miejscowości Międzyrzecze Górne w bardzo urokliwym i historycznym miejscu tj. Stara Prochownia 30 policjantów i policjantek z komendy w Bielsku-Białej, Jastrzębia-Zdroju, Cieszyna, Pszczyny oraz Bielskiego Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji stoczyło walkę o tytuł najlepszego zawodnika III Przełajowego Rajdu Rowerowego.

Zawody zorganizowane zostały przez policjantów z bielskiego wydziału prewencji we współpracy z zarządem wojewódzkim NSSZP i IPA z regionu Bielska-Białej. Jak widać na zdjęciach pogoda w dniu zawodów była bardzo ładna, ale niestety w dniu poprzednim padał mocny deszcz, co przyczyniło się do panujących warunków na trasie rajdu. Pomimo tego wszyscy tj. zawodniczki i zawodnicy zmierzyli się z panującymi warunkami na trasie. Można śmiało powiedzieć, że wszyscy uczestnicy byli zwycięzcami. Najlepszym zawodniczkom i zawodnikom puchary wręczył Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej insp. mgr Krzysztof Herzyk w asyście przedstawicieli Związków Zawodowych Policji i Regionu IPA Bielsko-Biała. Wśród najlepszych znalazły się n/w osoby, którym serdecznie gratulujemy.

Podium zawodów – kobiety
I miejsce – asp. Barbara Wójcik-Krzyżowska z Referatu Wykroczeń KMP w Jastrzębiu-Zdroju
II miejsce – nadkom. Marzena Brandys-Skrobot z Wydziału Kryminalnego KMP w Bielsku-Białej
III miejsce – asp. Katarzyna Omyła z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą KMP w Bielsku-Białej

Podium zawodów – mężczyźni
I miejsce – sierż. sztab. Konrad Ludwikowski z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Bielsku-Białej
II miejsce – asp. sztab. Tomasz Czernek z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą KMP w Bielsku-Białej
III miejsce – st. asp. Marcin Nikiel z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą KMP w Bielsku-Białej

Szczególne podziękowania należą się wszystkim tym osobom, które zorganizowały całą imprezę i życzymy im organizacji kolejnych udanych zawodów. Przedstawiamy kilka zdjęć z zawodów.

Tekst: Mirosław Kołek

Zaloguj

Cron Job Starts