Pożegnanie z latem z Regionem IPA Chrzanów

W dniu 27 września 2019 roku IPA Region Chrzanów zorganizował spotkanie integracyjne nad Zalewem Chechło w Trzebini na terenie Ośrodka RWPWik.

Teren zbiornika wodnego otoczony jest kilkoma ośrodkami rekreacyjno- sportowymi, klubami żeglarskimi oraz dużym terenem zielonym z licznym drzewostanem . Jest to jeden z piękniejszych terenów wodnych naszego powiatu.
Pomimo nienajlepszych panujących warunków atmosferycznych frekwencja członków, sympatyków dopisała. W trakcie spotkania mieliśmy okazję lepiej się poznać z nowymi sympatykami i członkami regionu. Rozmawialiśmy na temat nurtujących nas problemów zawodowych, emeryckich, zdrowotnych oraz prywatnych, a także zastanawialiśmy się co jeszcze zorganizować w tym roku. Ustaliliśmy, że jeszcze do końca roku czekają nas dwa spotkania,, Zabawa Andrzejkowa” końcem listopada oraz,, Spotkanie Wigilijne” w grudniu.
W trakcie spotkania raczyliśmy się kiełbaską , karkówką i kaszaneczką pieczoną na grillu, a także mogliśmy zaobserwować zdolności kulinarne niektórych naszych kolegów.
Można powiedzieć, że pożegnaliśmy okres letni i cóż pozostało nam oczekiwać na nadejście wiosny.

Tekst: Opalony Tomasz

Etykiety integracja

Zaloguj

Cron Job Starts