JESTEM BEZPIECZNY – JESTEM WIDOCZNY

W dniu 30 października 2019 roku członkowie Regionu IPA Kłobuck wraz z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku oraz Komisariatu Policji w Krzepicach, uczestniczyli w uroczystej akademii pod hasłem: „Jestem bezpieczny – jestem widoczny” zorganizowanej w Zespole Szkół w Starokrzepicach.

Podczas akademii, dzieci z najmłodszych klas, przedstawiły ciekawy program recytatorski, który w swej treści zawierał najważniejsze informacje, dotyczące bezpiecznego poruszania się po drogach a w szczególności stosowania elementów odblaskowych.
Po zakończeniu części artystycznej policjanci w towarzystwie Policyjnego Sznupka przeprowadzili pogadankę o zachowaniu na drogach oraz bezpiecznego spędzania wolnego czasu podczas zabaw z rówieśnikami. Na ręce pedagogów, wręczono ufundowane przez Region IPA Kłobuck elementy odblaskowe w postaci kamizelek oraz węża służącego do bezpiecznego prowadzenia najmłodszych dzieci podczas pieszych wycieczek. Pozostałe gadżety odblaskowe zostały rozdane dzieciom przez obecnych policjantów i członków IPA.

Zaloguj