Spotkanie Wigilijne w Chrzanowie

Tradycyjnie jak co roku w dniu 13 grudnia 2019 roku w Chrzanowie odbyło się świąteczne spotkanie członków i sympatyków Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji Region Chrzanów.

Członkowie regionu z osobami towarzyszącymi oraz naszymi przyjaciółmi mieli okazję kosztować tradycyjnych przysmaków wigilijnej naszej polskiej kuchni. Nie zabrakło smażonego karpia, pierożków, uszek czy czerwonego barszczyku.
Była to ostatnia okazja do spotkania w 2019 roku w tak licznym gronie. Przewodniczący IPA Regionu Chrzanów złożył wszystkim obecnym życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2020 Roku. Całe spotkanie przebiegało w serdecznej świątecznej atmosferze. Była to świetna okazja do porozmawiania na temat mijającego roku, planów na przyszły rok. W trakcie spotkania udaliśmy się na Rynek Chrzanowski, gdzie zrobiliśmy sobie grupowe zdjęcie przy pięknie ubranej choince.
Na koniec każdy z uczestników otrzymał okolicznościowy kalendarz na 2020 rok, który powstał dzięki naszej zaprzyjaźnionej drukarni.

tekst: Tomasz Opalony

Zaloguj