Dzień Dziecka Regionu IPA Rybnik

 • Kategoria: Rybnik
 • Odsłony: 1185

Region IPA Rybnik, wspólnie z Zarządem Terenowym Związków Zawodowych Policjantów w Rybniku zorganizował z okazji „Dnia Dziecka" wyjazd do aqua parku „Wodna Żaba" w Krakowie.

Dzieci korzystały chętnie z wielu atrakcji, jakie proponuje ten park wodny, w postaci różnego rodzaju zjeżdżalni, basenu z falą, rwącej rzeki, wyspy piratów. Zabawa była przednia, a najmłodsi zadowoleni i uśmiechnięci.

Czytaj więcej

Integracja przy prażonkach z IPA Chrzanów

 • Kategoria: Chrzanów
 • Odsłony: 1265

Prezydium Zarządu Regionu IPA Chrzanów Śląskiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji - Sekcja Polska zorganizowało, w ośrodku myśliwskim "DANIEL" w Libiążu, dla swoich członków i sympatyków z rodzinami spotkanie integracyjne przy „prażonkach".

Czytaj więcej

III Rajd Motocyklowy IPA Piekary Śląskie

Członkowie Regionu IPA Piekary Śląskie uczestniczyli w 3 rajdzie motocyklowym. Tak jak w latach ubiegłych wśród uczestników znaleźli się policjanci z Piekar Śląskich i Tarnowskich Gór, strażacy z Bytomia i funkcjonariusze straży granicznej z Pyrzowic, a także mundurowi emeryci i zaprzyjaźnieni cywilni motocykliści.

Czytaj więcej

Samochodowe szkolenie z IPA Chrzanów

 • Kategoria: Chrzanów
 • Odsłony: 1339

W dniu 11 maja 2013 roku Region IPA Chrzanów Śląskiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji, w ramach Dni Libiąża, na prośbę wice Burmistrza Libiąża Jarosława Łabęckiego zorganizował dla lokalnej społeczności szkolenie z zakresu doskonalenia prawidłowej reakcji kierowcy w czasie poślizgu tylnych kół.

Czytaj więcej

Integracyjne spotkanie Regionu IPA Bielsko-Biała

W dniu 10 maja 2013 roku w uroczej Leśniczówce w dzielnicy Straconka w Bielsku-Białej odbyło się kolejne coroczne spotkanie członków i sympatyków Regionu IPA Bielsko-Biała.
Podczas zebrania zostały omówione sprawy związane z planami na kolejny rok działania regionu, a w szczególności planowane we wrześniu spotkanie w Bielsku-Białej policjantów z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Czech, Chorwacji. Podsumowano również działalność regionu za 2012 rok.

Czytaj więcej

Oberschlesien Luftlandung - czyli manewry Szarych Wilków

 • Kategoria: Katowice VI
 • Odsłony: 1352

Grupa Szare Wili związana z Regionem IPA Katowice VI zorganizowała w dniu 27 kwietnia 2013 r. imprezę - mini manewry wojskowe. Patronatem Regionu IPA Katowice VI w lasach Muchowca w Katowicach odbyły się manewry o nazwie Oberschlesien Luftlandung, czyli Górnośląski Desant. Impreza ASH, czyli Air Soft History, oparta została na motywach powieści Jacka Higginsa "Orzeł Wylądował", dostosowanymi dla potrzeb tego spotkania.

Czytaj więcej

Cieszyn II i dorsze z Bornholmu

 • Kategoria: Cieszyn II
 • Odsłony: 1404

W czwartek 25 kwietnia 2013 r. z samego rana najwięksi miłośnicy morskich połowów z kutra, spośród członków i sympatyków Regionu IPA Cieszyn II, wybrali się po raz kolejny na łowy, tym razem na dłuższą, trwającą 2 dni wyprawę na Bornholm.

Czytaj więcej

Rajd samochodowy z załogą IPA Chrzanów

 • Kategoria: Chrzanów
 • Odsłony: 1233

W dniach 22-23 marca 2013 roku załoga Regionu IPA Chrzanów Śląskiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji - Sekcja Polska wzięła udział w 7 Rajdzie Samochodowym zaliczanym do Samochodowych Mistrzostw Polski.

Czytaj więcej

Spotkanie Wielkanocne IPA Częstochowa

Tradycyjnie jak co, roku przed Wielkanocą, Zarząd Regionu IPA Częstochowa w dniu 22 marca 2013 roku zorganizował dla kilkudziesięciu swoich członków, sympatyków i ich rodzin spotkanie z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych.

Czytaj więcej

Zawody narciarskie w Zwardoniu

 • Kategoria: Żywiec
 • Odsłony: 2090

W dniu 8 marca 2013 roku Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji Region IPA Żywiec wspólnie z Terenowym Zarządem Żywieckich Związków Zawodowych Policjantów zorganizowali zawody narciarskie o „Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Żywcu".

Czytaj więcej

Zaloguj

Cron Job Starts