Prawo i Piłka z IPA Chrzanów

  • Kategoria: Chrzanów
  • Odsłony: 1690

W dniu 9 lutego br. Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie wspólnie z Zarządem Regionu IPA Chrzanów zorganizowali coroczny puchar halowej piłki nożnej drużyn 5 osobowych na hali sportowej w Chrzanowie pod nazwą „Prawo i piłka".

Czytaj więcej

IPA Chrzanów w Tyrolu

  • Kategoria: Chrzanów
  • Odsłony: 1577

W czasie ferii zimowych w okresie od 21-27.01.2013 członkowie oraz sympatycy regionu IPA Chrzanów przebywali na wypoczynku zimowym na nartach w Austrii Tyrolu w miejscowości Matraj na wysokości 3.000 m nad poziomem morza.

Czytaj więcej

Klub strzelecki ARMA-IPA

W dniu 12 stycznia 2013 r w siedzibie Klubu Strzeleckiego „ARMA - IPA" w Bielsku-Białej miało miejsce podpisanie umowy o współpracy pomiędzy Śląską Grupą Wojewódzką IPA a Ligą Obrony Kraju Zarząd Wojewódzki w Katowicach.

Czytaj więcej

IPA Bielsko-Biała gości przyjaciół z Opavy

W styczniu 2013 r. na zaproszenie Komendanta Powiatowego Policji w Raciborzu mł. insp. dr Pawła Zająca oraz Przewodniczącego Regionu IPA Racibórz Eugeniusza Kosla
w Komendzie Powiatowej Policji w Raciborzu gościła 10 osobowa grupa policjantów oraz „Ipowców" Uzemni odbor OPAVA, których reprezentował płk inż. Radovan Krygel.

Czytaj więcej

Stacja Krótkofalarska HF5IPA

  • Kategoria: Zawiercie
  • Odsłony: 1457

W związku z obchodami pięciolecia działalność Regionu IPA Zawiercie, w dniach od 1 stycznia do 28 lutego 2013. roku pracowała krótkofalarska stacja okolicznościowa.

Czytaj więcej

LEŚNICZÓWKA 2016

W dniu 3 czerwca 2016 roku po raz kolejny – nikt już nie pamięta który raz – członkowie i sympatycy Regionu IPA Bielsko-Biała spotkali się w tzw. Leśniczówce.

Czytaj więcej

Zaloguj

Cron Job Starts