KONKURS dla wszystkich Fejsomaniaków, Fejsoużytkowników i Fejsomieszkańców.

Od 17 stycznia do 30 kwietnia mamy dla Was zadanie Szybkie, miłe, społecznie użyteczne!, a co najważniejsze... mamy fajne gadżety, które chcemy Wam rozdać.

 

W telegraficznym skrócie Konkurs wygląda tak:

1. My umieszczamy specjalną grafikę z promocją akcji "1 procent dla Śląskiej IPA" (podpowiedź.... za chwilę ta grafika pojawi się na naszej ośce-samośce)
2. Jak po niesamowicie długim, jedno-nano-sekundowym namyśle uznacie, że WARTO! To klikacie w UDOSTĘPNIJ i..... czekacie.
3. My widzimy, że Ty i Ty i Ty i jeszcze Ty udostępniasz i się cieszymy, a przy okazji wpisujemy na listę do odznaczenia... no a przynajmniej fajnej nagrody.
4. Za jakiś czas, zbierzemy tą listę, znajdziemy jakąś sierotę, która zapewne wykorzystując superlotomat, wylosuje zwycięzcę.

Tym razem szczęśliwiec otrzyma wypasione słuchawki bluetooth firmy LG, dzięki którym będzie wyglądał jak przybysz z Matplanety, a przy okazji będzie słuchał do woli tego co mu np. telefon wyśle "niebieskimzębem" do tych słuchawek.

I tak co jakoś czas będziemy, z zaskoczenia, znienacka, omijając okrążenie wroga - publikować nową pomarańczową, jednoprocentową reklamę, a Wy musicie być czujni, żeby znowu ją kliknąć i udostępnić... i WYGRAĆ!.

Dla wytrwałych PREMIA!
Wszyscy uczestnicy, którzy w odpowiednich terminach udostępnią 4 z 5 promocyjnych grafik, wezmą udział w losowaniu GŁÓWNEJ NAGRODY, którą jest fajny smartfon!

Dla ciekawskich, posiadających dużo wolnego czasu polecam Regulamin Konkursu. Zwięźle w 13 tysiącach znaków opisaliśmy wszystko, co potrzebne i niepotrzebne. Miłej lektury....

Zaloguj się, by skomentować

Zaloguj

Cron Job Starts