Logo
Wydrukuj tę stronę
Greckie Wakacje z Regionem IPA Jastrzębie-Zdrój

Greckie Wakacje z Regionem IPA Jastrzębie-Zdrój

Region IPA Jastrzębie-Zdrój w lipcu 2014 roku pozna uroki starożytnej Grecji. Członkowie i sympatycy będą odpoczywać i zwiedzać Helladę, rezydydując w miejscowości Paralia w hotelu Posejdon.

 

Paralia - kurort położony w regionie Pierii, w okolicy miejscowości Katerinii, ok. 70 km na południe od Salonik. Przepiękna i bardzo duża plaża to podstawowa zaleta tej miejscowości. Wzdłuż plaży ciągnie się nadmorska promenada z doskonale rozwiniętą infrastrukturą turystyczną – mnóstwo tu restauracji, tawern i klubów. Deptak łączy kurort z sąsiednią miejscowością Olimpic Beach. Dno morskie obniża się tutaj stopniowo i łagodnie, co powoduje, iż doskonale czują się tutaj pływacy o różnym poziomie umiejętności. Miejscowość znana z doskonałego zaplecza rozrywkowego i turystycznego stanowi jednocześnie doskonałą bazę wypadową do zwiedzenia północnej części Grecji. Paralia to propozycja na zróżnicowane wakacje w komfortowych warunkach.

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:

Dzień 1: Wyjazd z Polski w godzinach nocnych. Przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię.

Dzień 2: Przyjazd do Paralii w godzinach południowych, zakwaterowanie, obiad, spotkanie organizacyjne, kolacja i nocleg.

Dzień 3-10: kąpiele morskie, relaks na plaży, czas na indywidualne zwiedzanie okolicy oraz możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych.

Dzień 11: Po śniadaniu wykwaterowanie. Czas wolny. Wyjazd do Polski.

Dzień 12: Przejazd przez Grecję, Serbię, Macedonię,Węgry, Słowację i Polskę i zakończenie wycieczki. Po drodze przerwa na ciepły posiłek.

Koszt całkowity to 1699 zł
1299 zł od osoby (400 zł swoim członkom dopłaca Region IPA Jastrzębie-Zdrój).
Dziecko do 4 lat – 450 zł

Śląska Grupa Wojewódzka IPA
Cron Job Starts