Powrót do służby - Ranny policjant potrzebuje naszej pomocy!

Każdego dnia środki masowego przekazu informują o ilości ofiar śmiertelnych i rannych w wypadkach drogowych. Otrzymujemy informację o dziesiątkach, czasami setkach nietrzeźwych kierujących na naszych drogach. Przedstawiane nam są filmy dokumentujące skrajny brak wyobraźni kierowców.

Pamiętajmy, że każde ujawnione przestępstwo lub wykroczenie na drodze zawdzięczamy policjantom w białych czapkach. To Im zawdzięczamy, że na drogach jest coraz bezpieczniej, to Oni czuwają dzień i noc, w upał i mroźny dzień nad naszym bezpieczeństwem. To dzięki Nim możemy bezpiecznie wrócić do domu, to do Nich możemy zwrócić się o pomoc.

Dzisiaj, jeden z Nich potrzebuje naszej pomocy.

Kilkanaście tygodni temu młody policjant pełnił odpowiedzialną i ciężką służbę na drodze. Podczas prowadzonej kontroli drogowej, przejeżdżająca ciężarówka wciągnęła policjanta pod koła. W wyniku tego wypadku funkcjonariusz stracił nogę. Teraz, walcząc o powrót do zawodowego życia chce w dalszym ciągu służyć i dbać o nasze bezpieczeństwo.

Fundacja Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego organizuje akcję charytatywną podczas której zbierane będą środku na rzecz poszkodowanego. Dochód zostanie przekazany na zakup protezy i rehabilitację.
Tylko tyle potrzeba byśmy mogli teraz odpłacić za pomoc, jaką od Niego otrzymaliśmy.

Aukcje zapowiadają się niezwykle ciekawie. Zwycięzcy przede wszystkim pomogą potrzebującemu funkcjonariuszowi, a dodatkowo będą mieli okazję doznać niezapomnianych wrażeń podczas:

Rajdowych emocji w samochodzie Kajetana Kajetanowicza. Za kierownicą usiądzie sam mistrz i jak mówi: „gwarantuję
niezapomniane przeżycia";

niezapomnianego poranku z Adamem Małyszem. Na czym ma on polegać? Szczegóły są pilnie strzeżone przez Pana Adama;

Przepysznej kolacji z Marcinem Wyrostkiem;

Ponadto, w wyniku licytacji mogą Państwo stać się posiadaczami:

Repliki szabli oficerskiej, którą otrzymał z rąk Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Śląski Komendant Wojewódzki Policji - nadinspektor Krzysztof Jarosz;

Pamiątkowego stroju kolarskiego wyścigu Tour de Pologne z 2014 r. wraz z białą koszulką dla najlepszego sprintera. Całość uświetniona autografami legendarnego Czesława Langa - organizatora wyścigu.

 

Policjantowi można również pomoc przekazując 1% podatku.

KRS 0000223179 - cel: „Powrót do służby"

 

lub dokonując wpłaty na konto

07 1140 2017 0000 4102 1308 6843

 

Szczegóły akcji i aukcje dostępne na stronie www.brd.org.pl

Zaloguj się, by skomentować

Zaloguj

Cron Job Starts