RAJD PRZYJAŹNI POLSKO-CZESKIEJ BESKIDY 2015

Z okazji Dnia Dziecka oraz tradycyjnych rajdów pieszych rodzinnych, Regionu IPA Cieszyn I serdecznie zaprasza do udziału w Rajdzie Górskim Pieszym BESKIDY 2015.

Wyprawę dla miłośników naszych gór łączymy z obchodami Dnia Dziecka, który to odbędzie się 13 czerwca 2015 o godz. 09.00, gdzie z Ustronia będziemy wędrować pasmem górskim do Wisły i tam na obiekty JONIDŁA na festyn.

Godz, 08.45 spotkanie na parkingu przed koleją linową na Czantorię
Godz..09.00 wyjazd koleją na stację górną – wyjazd odbywa się na podstawie wręczanych pamiątkowych identyfikatorów ( proszę o punktualność )
Po wyjeździe wszystkich uczestników 09.30-10.00 marsz szlakiem na Soszów , na Soszowie Przystanek dla ochłody i dalej przejście nowym szlakiem do Wisły w rejon stacji narciarskiej SKOLNITY – tam przystanek dla ochłody. Po przyjściu wszystkich uczestników ( około 2-3 godzin ) zjazd kolejką do centrum Wisły i dalej marsz plantami rzeki Wisły do ośrodka sportowego JONIDŁO.

Po przybyciu na miejscu piknik rodzinny.
W PRZYPADKU AKCEPTACJI GOŚCI z CZECH mecz piłkarski OLDBOY, oraz wiele innych rozrywek wraz z muzyką, dla dzieci dmuchane zamki i słodycze.
Na wszystkich uczestników czeka ciepła kiełbasa z grilla , napoje , a dla dorosłych „ coś „ do kiełbaski.
Na Jonidło proponuje zabrać rolki, gdyż została tam oddana do użytku nowa trasa biegowa.

UWAGA –
Pozostawione samochody pod Czantorią – kierowcy tych aut zostaną dowiezieni autokarem po ich odbiór przed rozpoczęciem festynu.

KOSZT UCZESTNICTWA 27 – osoba dorosła , 16 zł dzieci ( koszty to opłaty kolejek górskich, obsługa pikniku , „ dmuchawce „ i poczęstunek .

Zapisy i wpłaty do 05 czerwca

Janusz Kołder - 604 220 291 – ( płatności na dyżurce KPP lub w Kadrach )
Janusz Podżorski -667 104 104 – ( płatność KP Wisła )

Zaloguj

Cron Job Starts