Źródła doniesień

Aktualności Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji

Łącza pochodzą z oficjalnie udostępnionego kanału informacji Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji dostępnego pod adresem www.ipapolska.pl
Etykiety
Łącza pochodzą z oficjalnie udostępnionego kanału informacji Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji dostępnego pod adresem www.ipapolska.pl
Aktualności

„Świeć przykładem” w Kalwarii Zebrzydowskiej

Akcja „Świeć przykładem” na stałe wpisała się w kalendarz działań podejmowanych przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji Region Kalwaria Zebrzydowska. Już w październiku 2019r. rozpoczęliśmy kolejną edycje naszych profilaktycznych akcji . Przedstawiciele stowarzyszenia i dzielnicowi z posterunku Policji w Spytkowicach przeprowadzili prelekcje na temat bezpiecznego poruszania dzieci po drogach, zwłaszcza po zmroku. Podczas akcji odblaski które zostały zakupione przez gminę Spytkowice, zostały przekazane najmłodszym ze szkół z Ryczowa, Bachowic i Spytkowic.

Zawody strzeleckie w Gorlicach

W dniu 28 września 2019 roku na strzelnicy sportowej LOK przy ul. Brzozowej 1w Gorlicach, Region IPA Gorlice wraz z Zarządem Powiatowym LOK w Gorlicach zorganizował coroczne zawody strzeleckie.W turnieju uczestniczyli gościnnie Rafał Kukla Burmistrz Miasta Gorlice, Mirosław Waląg Przewodniczący Rady Powiatu Gorlickiego oraz insp. Krzysztof Tybor Komendant Powiatowy Policji w Gorlicach.

Drużyna Regionu IPA Wrocław na turnieju Boisko Bez Granic

28.09. we wrocławskim Parku Staszica odbyła się już XI edycja turnieju piłkarskiego - Boisko Bez Granic. Najważniejszym hasłem na ten dzień były słowa - "Love football, hate racism". Do rywalizacji zgłosiło się aż 16 drużyn - w tym reprezentanci IPA Region Wrocław. Rozgrywki przeprowadzone zostały w czterech grupach, dwie drużyny mogły wyjść z grupy i zagrać dalej. Mecze rozgrywane były na dwóch boiskach, a cały Park już od godzin porannych tętnił życiem.

Jesienne grillowanie IPA 2019 w Kołobrzegu

27 września 2019 roku (piątek) Zarząd Regionu IPA Kołobrzeg zorganizował spotkanie integracyjno - okolicznościowe dla członków Regionu i ich rodzin oraz gości pod hasłem „ Jesienne grillowanie 2019 ”. Łącznie w imprezie brało udział 30 osób.

Ipowcy w 5. edycji Biegu Uniwersytetu Medycznego

Blisko 900 zawodników wzięło udział w 5. edycji Biegu Uniwersytetu Medycznego, która odbyła się w sobotę 28 września we Wrocławiu.. Na starcie zawodów nie mogło zabraknąć dolnośląskich policjantów w tym licznego grona członków IPA, którzy przybyli, aby sprawdzić się w sportowej rywalizacji. Dzięki uprzejmości Dyrektora Biegu Tomasza Zatońskiego odbywał się w klasyfikacjach policjantów i policjantek oraz IPA. Patronat honorowy nad całą imprezą na wniosek Przewodniczącego Regionu IPA Wrocław objął Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu - nadinsp. Tomasz Trawiński.

X Kongres Delegatów Czeskiej Sekcji IPA oraz 25 lecie tej Sekcji

W dniach 27-29.09.2019 r., w Czeskich Budziejowicach, odbył się X Narodowy Kongres Delegatów Czeskiej Sekcji IPA oraz obchody 25 lecia jej powstania. Na zaproszenie Prezydenta tej Sekcji, udział w Kongresie wzięli przedstawiciele Sekcji Polskiej IPA w składzie: Wiceprezydent kol. Piotr Wójcik oraz Przewodniczący Regionu IPA Chełm kol. Grzegorz Worlicki. Oprócz nas w uroczystościach uczestniczyli także przedstawiciele 4 innych sekcji narodowych z: Austrii, Słowacji, Słowenii i Węgier. Po całodziennej podróży samochodem dotarliśmy Czeskich Budziejowicach, gdzie zostaliśmy bardzo serdecznie przyjęci przez gospodarzy imprezy, a następnie zakwaterowani w hotelu.

Ipowskie wrażenie z Kazachstanu

W dniach 25.08. do 05.09. br. dzięki pomocy i zaangażowaniu Prezydenta IPA Polska kol. Fryderyk Orepuk członek Regionu IPA Wrocław kolega Wiesław Leszczyński przebywał w Kazachstanie oraz Uzbekistanie, gdzie oprócz licznych spotkań i atrakcji tamtego regionu udało mu się spotkać z Viceprezydentem Sekcji Kazachstańskiej IPA kol.Galim'em Beristemov'em oraz Doradcą Prezydenta Sekcji Kazachstańskiej IPA kol.Yersain'em Yessengeldin'em.

Zapraszamy na VII KRAJOZNAWCZY RAJD MOTOCYKLOWY - PODHALE 2020

Serdecznie zapraszamy Was do udziału w VII KRAJOZNAWCZYM RAJDZIE MOTOCYKLOWY - PODHALE 2020, który odbędzie się pomiędzy 18 a 21 czerwca 2020 roku

Zaproszenie na tydzień przyjaźni od Sekcji IPA Japonia

Wydarzenie odbędzie się pomiędzy 7 a 14 kwietnia 2020 roku. Zapraszamy!

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze w Opolskiej Grupie Wojewódzkiej

26.09.2019r odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze w Opolskiej Grupie Wojewódzkiej. W trakcie Zebrania omówiono działalność Prezydium jak i całej Grupy. W przeprowadzonych wyborach wybrano nowe władze OGW IPA.Zaloguj

Cron Job Starts