Źródła doniesień

Aktualności Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji

Łącza pochodzą z oficjalnie udostępnionego kanału informacji Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji dostępnego pod adresem www.ipapolska.pl
Etykiety
Łącza pochodzą z oficjalnie udostępnionego kanału informacji Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji dostępnego pod adresem www.ipapolska.pl
Aktualności

Turniej w kręgle IPA Kalwaria

W kręgielni Bowling Club w Wadowicach w dniu 07.06.2019 r. odbył się już VII Turniej w Kręgle o Puchar Przewodniczącego Regionu IPA Kalwaria Zebrzydowska. W imprezie wzięło udział 10 drużyn.

Turniej Strzelecki o Puchar Prezesa Lubelskiej GW IPA

W dniu 8.06.2019r., na strzelnicy chełmskiego stowarzyszenia sportowego „Magnum” w Puszczy k/Chełma odbył się „TURNIEJ STRZELECKI O PUCHAR PREZESA LUBELSKIEJ GRUPY WOJEWÓDZKIEJ IPA”. Zawody strzeleckie zostały zorganizowane z okazji 100 rocznicy powstania Policji Państwowej oraz 15 rocznicy przyjęcia Straży Granicznej w struktury Sekcji Polskiej IPA.

Dzień Dziecka z IPA Poznań

1 czerwca br. na terenie Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu, odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka, którego jednym z współorganizatorów był Region IPA Poznań. Słoneczna pogoda i liczne atrakcje przyciągnęły na rodzinny piknik wielu pracowników i funkcjonariuszy Wielkopolskiej Policji z dziećmi.

TURNIEJ PIŁKARSKI W MIELNIKU

W dniu 7.06.2019r., w Mielniku k/Janowa Podlaskiego odbył się „ III MEMORIAŁ im. MARIUSZA GNIADKA - TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ MIELNIK 2019”. Turniej ten upamiętnia zmarłego (podczas wcześniej rozgrywanego w tym miejscu turnieju piłkarskiego), funkcjonariusza Straży Granicznej – Mariusza Gniadka.

I Turniej IPA Basket Cup

25 maja br. w Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach został rozegrany I Turniej IPA Basket Cup zorganizowany przez Region IPA Wrocław. Turniej organizowany był z okazji 100-lecia powołania Policji Państwowej i objęty był honorowym patronatem Komendanta Powiatowego Policji w Oławie.

WYCIECZKA DO WARSZAWY

W dniach 24 – 26 maja 2019 roku Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji Region IPA Zakopane wspólnie z Stowarzyszeniem Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło w Zakopanem zorganizowało wycieczkę do Warszawy.

IPA Nowy Targ z wizytą w Serbii

W dniach 9-12 maja 2019 roku członkowie Regionu IPA Nowy Targ Wojtek, Marcin, Mateusz, Edward oraz Robert odpowiadając na zaproszenie Prezydenta Regionu IPA Pomoravlje udali się z wizytą do Serbii.


WYBORY W PODKARPACKIEJ GRUPIE WOJEWÓDZKIEJ

25 maja 56 Delegatów z czternastu Regionów wchodzących w skład Podkarpackiej Grupy Wojewódzkiej IPA wybrało władze, które będą kierowały Grupą w latach 2019-2023. Wybrani zostali również Delegaci na Kongres Sekcji Polskiej IPA.

Turniej strzelecki w Paprotni

W ubiegłym roku Region IPA Radom nawiązał kontakt z zarządem Fabryki Broni „Łucznik” w Radomiu Sp. z o.o. – członkiem Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Mieliśmy pomysł na wspólne zorganizowanie turnieju strzeleckiego. Założenie było takie, aby do udziału w ipowskiej imprezie ściągnąć policjantów w dzień powszedni, w ramach służby. Miała to być okazja do doskonalenia umiejętności strzeleckich, ale i zachęta do wstępowania w szeregi IPA.Zaloguj

Cron Job Starts