Turniej Tenisa Stołowego w Ożarowicach

Już drugi raz Zespół Szkół w Ożarowicach gościł uczestników turnieju popularnego ping-ponga organizowanego przez funkcjonariuszy Straży Granicznej z Międzynarodowego Portu Lotniczego w Katowicach.

Członkowie Regionu IPA Pyrzowice i funkcjonariusze TOZ NSZZ FSG z Placówki w Pyrzowicach w ten nietypowy sposób postanowili uczcić Święto Kobiet. Do turniejowej rywalizacji zaproszona została młodzież z ożarowickiej szkoły, funkcjonariusze i pracownicy z Lotniska. Najliczniejszą reprezentację wystawiło Gimnazjum w Ożarowicach, którego uczniowie w dużej grupie zgłosili się do turniejowej rywalizacji, także swoją reprezentację wystawili funkcjonariusz Straży Granicznej i Urzędu Celnego.

22 zawodników zastało podzielonych na dwie kategorie: dziewcząt/kobiet i open. Przy 12 stołach zawodnicy toczyli ciężką, ale i wyrównaną walkę o prymat w turnieju. Wśród 10 zawodniczek kategorii dziewcząt/kobiet bezkonkurencyjne okazały się uczennice ożarowickiej szkoły, które podzieliły się medalami za zwycięstwo. Kategorię open i cały turniej wygrała faworytka zawodów Katarzyna Walo, drugie miejsce wywalczył Zbigniew Kaczorek, a trzecie zdobył 13-letni gimnazjalista Daniel Jaskot. Gratulacje.

Na zakończenie zmagań dla wszystkich Pań męska część komitetu organizacyjnego zapewniła miłą kwiatową niespodziankę. Wszyscy zmęczeni trudami turnieju, ale i wierni kibice mogli skosztować wyborną wojskową grochówkę.

Zaloguj