Turniej piłkarski o puchar Przewodniczącego Regionu IPA Rybnik

W dniu 3 września 2016 r. na obiektach Klubu Sportowego KS Górnik Boguszowice IPA Region Rybnik zorganizował turniej piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego Regionu Rybnik.

Do rywalizacji sportowej zgłosiły się drużyny Komendy Miejskiej Policji w Żorach, Komisariatu Policji w Czerwionce – Leszczynach, Komisariatu Policji w Rybniku – Boguszowicach, Komisariatu Policji w Gaszowicach, Wydziału Prewencji, Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Mieniu, Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Rybniku.
Turniej stał na wysokim i bardzo wyrównanym poziomie co sprawiło, że praktycznie do ostatniego meczu nie był znany zwycięzca. Na jedną kolejkę przed końcem prowadziła drużyna Wydziału Prewencji jednak w ostatnim meczu policjanci Komisariatu Policji w Gaszowicach pokonali kolegów z Komisariatu Policji w Rybniku – Boguszowicach i to zwycięstwo dało ekipie z Gaszowic pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajęła drużyna Wydziału Prewencji, a trzecie Wydziału dw. z Przestępczością przeciwko Mieniu.
W turnieju zostali również wybrani najlepszy zawodnik oraz bramkarz turnieju te zaszczytne trofea zostały przyznane Tomaszowi Juraszek z KMP Żory- najlepszy piłkarz oraz Arturowi Kurcbart z Wydziału dw z PG – najlepszy bramkarz.
W trakcie turnieju rywalizacja sportowa była twarda jednak przebiegała zgodnie z zasadami fair play, co sprawiło, że wszyscy uczestnicy rozstali się zadowoleni i z uśmiechami na twarzy.

Tabela na zakończenie turnieju przedstawiała się w następujący sposób:

1 miejsce KP Gaszowice 14 pkt
2 miejsce Wydział Prewencji 13 pkt
3 miejsce Wydział dw. z PPM 10 pkt
4 miejsce KP Czerwionka Leszcz. 7 pkt
5 miejsce KP Boguszowice 7 pkt
6 miejsce KMP Żory 6 pkt
7 miejsce Wydz. dw. z PG 1 pkt

Etykiety turniej

Zaloguj

Cron Job Starts