Piknik Rodzinny czyli „Masa krytyczna Regionu IPA Częstochowa”

W dniu 4 czerwca 2017 r. została zorganizowana impreza plenerowa Piknik Rodzinny czyli masa krytyczna Regionu IPA Częstochowa.

Dodatkową okazją do spotkania było zrobienie niespodzianki naszym milusińskim z okazji Dnia Dziecka. Miejscem imprezy była leśniczówka Zielona Góra w domu myśliwskim „ŻUBRÓWKA” zaprzyjaźnionego koła Łowieckiego „ŻUBR”.
Z uwagi na otwartą formułę imprezy i wielopokoleniowość społeczności IPA na miejsce imprezy docieraliśmy na pieszo, rowerach i innymi środkami transportu. W końcu impreza odbywała się pod znanym nam hasłem” róbta co chceta” czyli każdemu wg potrzeb i woli jego. I tak uzbierała się ponad pięćdziesięcioosobowa wielopokoleniowa „Rodzina” Regionu IPA Częstochowa.
Dzieciaki wraz z najbliższymi aktywnie uczestniczyli w grach i zabawawach z nagrodami , a patrząc na ich zadowolone, uśmiechnięte buzie trafiliśmy w sedno, aż serce się radowało. Ponadto wspólne biesiadowanie i smakowanie potraw z grilla przy akompaniamencie akordeonu i gitary . Pogoda marzenie, przepiękne miejsce z dala od zgiełku miasta na terenach widokowych Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Cóż więcej potrzeba aby radośnie beztrosko spędzić czas w gronie przyjaciół ?

Tekst: Sławomir Balik
Zdjęcia: Janusz Zapisek

Zaloguj

Cron Job Starts