Turniej piłkarski o puchar Przewodniczącego IPA Region Rybnik

W dniu 29 września 2018 r. na obiektach Klubu Sportowego KS Górnik Boguszowice IPA Region Rybnik zorganizował turniej piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego Regionu Rybnik.

Do rywalizacji sportowej zgłosiły się drużyny Komendy Miejskiej Policji w Żorach, Komisariatu Policji w Czerwionce – Leszczynach, Komisariatu Policji w Rybniku – Boguszowicach, Komisariatu Policji w Gaszowicach, Wydziału Prewencji, Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Mieniu, Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Rybniku.
Turniej stał na wysokim i bardzo wyrównanym poziomie co sprawiło, że praktycznie do ostatniego meczu nie był znany zwycięzca. Ostatecznie jednak tryumfowała drużyna Wydziału Prewencji przed zawodnikami Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Mieniu oraz piłkarzami KMP Żory.
W turnieju zostali również wybrani najlepszy zawodnik oraz bramkarz te zaszczytne trofea zostały przyznane Jackowi Żukowskiemu z KMP Żory- najlepszy piłkarz oraz Patryk Moneta z Wydziału Prewencji – najlepszy bramkarz.
W trakcie turnieju rywalizacja sportowa była twarda jednak przebiegała zgodnie z zasadami fair play, co sprawiło, że wszyscy uczestnicy rozstali się zadowoleni i z uśmiechami na twarzy.

Tabela na zakończenie turnieju przedstawiała się w następujący sposób:

1 miejsce Wydział Prewencji
2 miejsce Wydział dw z PPM
3 miejsce KMP Żory
4 miejsce KP Boguszowice
5 miejsce KP Czerwionka - Leszczyny
6 miejsce KP Gaszowice
7 miejsce Wydz. dw. z PG

Etykiety turniej

Zaloguj

Cron Job Starts