Narciarski fun Regionu IPA Częstochowa – Małe Ciche 2019

Zgodnie z tradycją Regionu IPA Częstochowa tydzień po zakończonych feriach zimowych dla młodzieży szkolnej wyruszamy na narciarska eskapadę.
W tym roku termin wyjazdu zawierał się w datach 28 luty 3 marzec 2019r. W imprezie wzięło udział 33 osoby w tym członkowie i sympatycy Regionu IPA Częstochowa, ich rodziny i przyjaciele Regionu w tym dzieci i młodzież.

W czwartek o siódmej rano zbiórka na ul. Marysia w Cz-wie, a z uwagi na fakt że termin zbiegł się z tzw. „tłustym czwartkiem”- poczęstunek pączkami dla uczestników imprezy i wyjazd w polskie Tatry. Po zakwaterowaniu w pensjonacie w Małym Cichym, „głodni” jazdy na nartach lub byle czym udaliśmy się grupą na stok w Małym Cichym gdzie spędzaliśmy czas do godzin wieczornych na miłej zabawie na śniegu. W kolejnych dniach korzystaliśmy z tej formy wypoczynku na stokach w Białce Tatrzańskiej oraz Jurgowie. Ponadto w trakcie pobytu skorzystaliśmy z term w Bukowinie Tatrzańskiej. Warunki do zabaw zimowowych znakomite więc nie obyło się bez kuligu z pochodniami oraz wielkiego grillowania w udostępnionej nam przez naszego przyjaciela Stanisława Pawlikowskiego chaty grillowej, gdzie spędzilismy niezapomniane chwile w gronie przyjaciół przy muzyce góralskiej i pysznym jedzeniu. Czas wytchnienia i zabawy zawsze szybko się kończy. Niedziela poźnym wieczorem powrót do Częstochowy ale w znakomitych nastrojach i naładowani energią na następne dni.
Moi drodzy korzystajcie z aktywnego wypoczynku w gronie przyjaciół i ładujcie swoje „akumulatory” na następne dni. Nie da się przecenić spędzenia czasu w gronie przyjaciół. Serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom imprezy i zapraszam na następne.

Tekst: Sławomir Balik
Zdjęcia: Uczestnicy imprezy

Etykiety integracja narty

Zaloguj

Cron Job Starts