Andrzejki w Chrzanowie

Region IPA Chrzanów zorganizował dla swoich członków, sympatyków i przyjaciół z KPP w Chrzanowie Zabawę Andrzejkową, która odbyła się w dniu 29 listopada 2019 roku w Chrzanowie.

Andrzejki są okazją do pielęgnowania naszej polskiej tradycji, do spędzenia miłego czasu w gronie znajomych i przyjaciół. Nie można zapomnieć o tajemniczym klimacie, zastawionym stole i wróżbach. Obchodzenie w Polsce zabaw andrzejkowych od kilku pokoleń nie tracą na popularności, choć trwają w cieniu nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Jak zawsze można było się spotkać i porozmawiać w swoim gronie policyjnym /zarówno obecnie pracujących policjantów jak i emerytów/.
Porywającą muzykę do tańca zapewnił nam jak zawsze - kolega i sympatyk Wiesław Czerwonka puszczając największe przeboje z lat 90, disco polo i współczesnych kawałków.
Andrzejki 2019 IPA Region Chrzanów zakończyły się grubo po północy. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni z całej imprezy i panującego tu rewelacyjnego klimatu.
Z uwagi na duże zainteresowanie tego typu imprezami już serdecznie zapraszamy na kolejną zabawę Andrzejkową w przyszłym roku 2020.

tekst: Opalony Tomasz

Zaloguj

Cron Job Starts