XVI Halowe Mistrzostwa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji

W dniach 27-29 listopad 2019 r. w Mielnie odbyły się XVI Halowe Mistrzostwa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w piłce nożnej halowej.

Do tego turnieju zgłosiło się siedemnaście reprezentacji z Komend Wojewódzkich Policji w tym reprezentacja Komendanta Głównego Policji oraz reprezentacje Państwowej Straży Pożarnej i Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej. W tym gronie znalazła się również „nasza” drużyna występująca pod szyldem KWP Katowice.
W trakcie turnieju nasza drużyna grając swoje mecze grupowe przebrnęła przez tą fazę turnieju rozgrywając pięć meczy (2 zwycięstwa, 2 remisy, 1 porażka) i awansowała dalej. W kolejnej fazie turnieju tj. 1/4 finału trafiliśmy na reprezentację Komendanta Głównego Policji - późniejszy finalista turnieju, z którą przegraliśmy 3:1 i odpadliśmy z dalszej gry o medale.
Zwycięsko z całej rywalizacji XVI Halowych Mistrzostw Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji wyszła drużyna reprezentacji Państwowej Straży Pożarnej wygrywając w wielkim finale z reprezentacją Komendanta Głównego Policji.

Etykiety turniej

Zaloguj

Cron Job Starts