Organizacja Pożytku Publicznego

Członkowie i przyjaciele IPA... Drodzy podatnicy!

Od blisko 15 lat Śląska Grupa Wojewódzka Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji tworzy więzy wzajemnej przyjaźni wśród funkcjonariuszy Policji i Straży Granicznej oraz innych służb porządku prawnego. Od lat aktywnie prowadzimy liczne programy, które z jednej strony integrują całe środowisko służb działających dla bezpieczeństwa naszego kraju, ale również pozytywnie oddziałują na lokalne społeczności.

Realizowane projekty łączą w sobie profilaktykę społeczną redukującą niedostosowanie społeczne, przeciwdziałająca patologiom i wykluczeniom z działaniami prewencyjnymi kształtującymi świadomość prawną społeczeństwa. Nasza aktywność to wiele inicjatyw edukacyjnych skierowanych szczególnie do dzieci i młodzieży. To również zaangażowanie w bezpośrednią pomoc osobom chorym, niepełnosprawnym, czy też rodzinom dotkniętym utratą bliskich lub inną tragedią osobistą. Tak wielka aktywność organizacji nie byłaby możliwa bez zaangażowania członków stowarzyszenia i wsparcia ze strony władz samorządowych, instytucji pozarządowych i partnerów biznesowych.

Determinacja w rozwijaniu i intensyfikacji naszych działań jest tym większa im więcej pozytywnej energii wyzwala w naszych przyjaciołach, sympatykach i ludziach obserwujących poczynania Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA. Dzięki tej energii coraz więcej osób uczestniczy we wspólnych działaniach społecznych.

Przekłada się to również na wsparcie finansowe organizacji, bez którego wiele potrzebnych projektów nie powstałoby, a bezpośrednia pomoc potrzebującym byłaby mniejsza lub zupełnie niemożliwa. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą darowiznę wpływającą na nasze konto, czy przekazaną w ramach odliczenia jednego procenta z podatku dochodowego. Każda złotówka, każdy grosz corocznie składają się na realną pulę środków pozwalających nam kontynuować naszą społeczną pracę.

Formularz DAROWIZNY

Dane kontaktowe

Dane osobowe pomogą nam zidentyfikować płatność.
Nie są jednak obowiązkowe.

Decyzja*
Musisz dokonać wyboru
Imię*
Nieprawidłowe dane
Nazwisko
Nieprawidłowe dane
Ulica
Adres jest obowiązkowy
Nazwa ulicy/alei/osiedla
Numer domu
Numer domu jest niezbędny
Numer mieszkania
Kod pocztowy
Poprawny kod polskiego miasta jest niezbędny
Kod pocztowy powinien być podany w formie: XX-XXX
Miasto
Adres jest obowiązkowy
Numer GSM
Nieprawidłowy numer, właściwy formaty (999666333)
Wyłącznie numer sieci GSM w Polsce
Adres e-mail*
Adres e-mail jest niezbędny / Prawdopodobnie błędny adres e-mail

Darowizna

Podaj kwotę Twojej darowizny.

Darowizna*
Musisz wpisać kwotę
Cel szczegółowy
Nieprawidłowe dane
Możesz wpisać cel na który chcesz przekazać darowiznę.
Przekaż za pośrednictwem
Weryfikacja*
Nieprawidłowe dane

W przypadku pozytywnego wyniku elektronicznych płatności w systemie PayU, jeżeli podasz nam adres e-mail, potwierdzimy otrzymanie darowizny z Twojej strony wiadomością e-mail wygenerowaną przez nasz system.

Cron Job Starts