Rozgrywki Ligi Piłki Nożnej 5-osobowej w Siemianowicach Śląskich

W niedzielne popołudnia w hali MOSiR „Pszczelnik" w Siemianowicach Śl. prowadzone są rozgrywki w ramach Siemianowickiej Ligi Piłki Nożnej 5-osobowej.

Zainaugurowano je w roku 1996. Wówczas do rozgrywek przystąpiły 23 zespoły i mecze były rozgrywane w ramach jednej ligi. Przez 12 dotychczasowych sezonów przez ligę przewinęło się kilkaset zespołów i naprawdę pokaźna liczba wybitnych zawodników. Pierwszym mistrzem został wówczas zespół: Górnik. W sezonie 2012/2013 do gry wkroczyła drużyna Regionu IPA Siemianowice Śląskie. Po rozegraniu 18 spotkań zajęliśmy II miejsce w tabeli, co zapewniło nam pewny awans do I ligi, która od lat cieszy się opinią jednej z najsilniejszych lig w regionie.

Teraz nasza drużyna w składzie: Jarosław Ganda, Sławomir Góras, Damian Achtelik, Adam Grześkowiak, Rafał Łakomy, Mariusz Bartel, Mirosław Kaczmarczyk, Marcel Musialski, Grzegorz Naumiec, Kamil Rudzik, Krystian Rzepus, Maciej Waliczek, będzie musiała dołożyć wszelkich starań, aby utrzymać się w gronie najlepszych.

Tekst: Jarosław Ganda

Zaloguj

Cron Job Starts