Kulig Regionu IPA Cieszyn I w Istebnej

Piękna zima w Beskidach, wszędzie dookoła śnieżna pokrywa - pełna radości i energii, grupa 60-cio osobowa Regionu IPA Cieszyn I wybrała się na kulig do Istebnej.

Dlaczego tam? Zapewne ze względu na przysiółek POŁOM, gdzie zima i jej krajobraz jest najpiękniejszy w Beskidzie począwszy od Brennej, aż po sam Koniaków.

Po góralskim posiłku, wystartowaliśmy i w 5 par sań, pędziliśmy przez istebniańskie lasy z muzyką, śpiewem. Po powrocie było oczywiście ognisko, zabawy na śniegu, smakowanie wędzonek i kiełbasek, jednym słowem czas spędziliśmy w rodzinnym gronie z przyjaciółmi i sympatykami IPA. Wieczór rozjaśnił nam pokaz sztucznych ogni, a nazajutrz relaksowaliśmy się w termalnych basenach i SPA nieopodal stoku narciarskiego Zagroń.

Spędziliśmy cudowny zimowy weekend w Istebnej, jak zwykle bardzo śnieżny i wyjątkowo fajny, za co po części dziękujemy naturze, a w przeważającej części gospodarzom agroturystyki, Państwu Procnerom. Szczególne podziękowania dla Marioli i Władka, którzy jak zwykle stanęli na wysokości zadania. Dziękujemy za przyjęcie i do zobaczenia tradycyjnie za rok.

Zaloguj

Cron Job Starts