Sprawdź swój samochód na wiosnę

Po raz kolejny członkowie Regionu IPA Katowice VI zorganizowali akcję promującą bezpieczeństwo na drodze pod nazwą „Sprawdź swój samochód na wiosnę".

Szesnastka nie jest liczbą ani szczęśliwą, ani nieszczęśliwą. Podzielona przez dwa – jak wiosna i jesień, pozwala szybko wyliczyć, że już od 8 lat Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Auto-Lambda S.C. wspiera nasze stowarzyszenie.

Tej wiosny, przedzierając się przez zaspy śniegu, nie dotarło do stacji aż tak wielu posiadających legitymacje z logo IPA, ale nawet tych kilkanaście samochodów przeszło dokładne badania techniczne.

Na uwagę zasługuje postawa pracowników stacji. Panowie na każdej takiej akcji dwoją się i troją, aby kierujący pojazdem opuszczając kanał diagnostyczny był w pełni zadowolony oraz wyposażony w wiedzę, jakie podjąć dalsze kroki w celu poprawy bezpieczeństwa użytkowania swojego samochodu. Dzięki specjalistycznemu wyposażeniu oraz doświadczeniu diagnostów wszelkie drobniejsze usterki usuwano na bieżąco np. wymiany żarówek, czy regulację kąta oświetlenia.

Tekst: Krzysztof Walczyński

Zaloguj

Cron Job Starts