Dwuturowe Mistrzostwa Wędkarskie w Cieszynie

W dniu 26 czerwca 2013 r. Region IPA Cieszyn II zorganizaował koleją imprezę z cyklu Dwuturowych Mistrzostw Wędkarskich.

W zawodach udział wzięło 10 zawodników członków i sympatyków IPA. Zmagania rozpoczęły się przy pięknej pogodzie. Mieliśmy z tym związane pewne obawy, ponieważ z powodu upałów ryby od kilku dni bardzo słabo brały. Ale już wkrótce po rozpoczęciu okazało się, że połowy będą bardzo udane. Trafił się nawet sum 108 cm 8 kg, ale został od razu wypuszczony z powodu okresu ochronnego. Po pierwszej turze posiliwszy się pyszną, gorącą grochówką oraz kiełbasą wszyscy przystąpili z nowymi nadziejami do drugiej tury.
Druga tura okazała się jeszcze bardziej udana. Złapaliśmy duże ilości karpi, karasi, płoci, trafił się również amur. Po drugiej turze nastąpiło ogłoszenie wyników, a następnie wręczenie pucharów i nagród rzeczowych. Po zakończeniu rywalizacji rozpoczęła się część nieoficjalna przy smacznej grochówce i złocistym napoju, przy którym opowieści o taaakiej rybie przeciągnęły się do późnego wieczora.

Klasyfikacja Mistrzostw:
1 miejsce – Michalak Marian
2 miejsce – Gawlik Tomasz
3 miejsce – Szczeciński Jarosław
4 miejsce – Otręba Jakub
5 miejsce – Dziąćko Dariusz
6 miejsce – Nytra Krzysztof.

Cron Job Starts