Andrzejki 2013 z IPA Zawiercie

"Andrzejki 2013" to kolejna impreza Regionu IPA Zawiercie organizowana w sali rycerskiej ogrodzienieckiego zamku.

Ten magiczny wieczór rozpoczęliśmy tradycyjnie od wróżb. Każdy uczestnik imprezy otrzymał od nadwornej wróżki Anny zodiakalny horoskop, po czym wosk lał się strumieniami. Interpretacja wróżb nie zawsze była zgodna z oczekiwaniami, ale każdy pokornie przyjmował dary losu. Generalnie zapowiada się wspaniały rok 2014, pełen miłości, namiętności, sukcesów oraz wspaniałych przygód podczas przyszłorocznych imprez organizowanych przez Region IPA Zawiercie. Aby przypieczętować wróżby każdy otrzymał kolorowy lampion, który następnie poszybował wysoko w niebo.

Tym razem udało nam się pozyskać sponsorów, którzy ufundowali wspaniałe nagrody w turnieju wiedzy, a były to rower górski, ekspres do kawy oraz imitacja zamku na skale. O nagrody walczyli Renia Domagała, Tomek Skutnik oraz Robert Włoch. Bezkonkurencyjna okazała się Renia, za którą uplasowali się Tomek i Robert. Chociaż wspomniane nagrody były "z przymrużeniem oka", bo rower był zabawką, ekspres okazał się zamkiem błyskawicznymi i paczką kawy, a trzecia nagroda to zamek meblowy przyklejony do skały, to laureaci konkursu cieszyli się z takich nagród co widać na zdjęciu obok.

Śpiewy przy akompaniamencie naszego gitarzysty i akordeonisty Arka z IPA Częstochowa i szalone tańce w sali kominkowej oraz pyszne jedzenie uatrakcyjniły naszą zabawę.
Jak zwykle impreza andrzejkowa była świetną okazją do spotkania i zabawy oraz spędzenia szalonego wieczoru z magią i wróżbami.

tekst: Włodek Dorobisz
zdjęcia: Michał Surowiec

Cron Job Starts