Region IPA Chrzanów w Białym Dunajcu

Już po raz piąty, w okresie pierwszego tygodnia ferii szkolnych (w tym roku od 1 do 8 lutego), grupa 47 członków Regionu IPA Chrzanów wyjechała na narty do Białego Dunajca.

Zaraz po przyjeździe około godz. 14.00 uczestnicy wybrali się na stok „Suche", gdzie zarówno dorośli jak i dzieci pozjeżdżali na bardzo dobrze przygotowanym stoku narciarskim. Po obiadokolacji, w będącej na terenie ośrodka karczmie, wszyscy spotkali się na spotkaniu integracyjnym, gdzie przewodniczący regionu przywitał przybyłych informując o przewidywanych planach wspólnego pobytu.

Nazajutrz, wszyscy uczestnicy rozjechali się po przyległych stokach narciarskich takich jak „Bania", „Kaniówka", „Czarna Góra", „Mosorne" oraz słowackim „Bachledova-Jezersko".

Wieczorami uczestnicy spotykali się, we wspomnianej karczmie, gdzie przy dźwiękach gitary wspólnie śpiewali, tańczyli lub grali w ping-ponga.
W środę tj. 5 lutego zorganizowana została zabawa taneczna przy góralskiej kapeli, gdzie wszyscy bawili się do późnych godzin nocnych. Wszyscy uczestnicy wyjazdu byli bardzo zadowoleni i już deklarowali się do uczestnictwa w przyszłym roku. Piękna słoneczna pogoda, dobrze przygotowane stoki narciarskie pozwoliły mocno poszaleć na nartach oraz deskach.

Tekst: Zygmunt Kondracki

Zaloguj