Konto członkowskie w serwisie ipa-katowice.org

Witamy w części przeznaczonej dla członków Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA posiadających legitymacje IPA i karty IPA Śląskiej Grupy Wojewódzkiej.

Zakładając osobiste konto w ramach Internetowej Platformy Asocjacyjnej Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA zyskujesz nowe możliwości zarządzania swoim członkostwem.

W ramach systemu monitorowania członkostwa, w każdej chwili można sprawdzić kiedy upływa termin ważności karty IPA lub np. uczestnictwa w Programie IPA Family. Korzystając z systemu bezpiecznych i szybkich płatności elektronicznych użytkownik kilkoma kliknięciami może przedłużyć lub odnowić swoje członkostwo.

Dodatkowo użytkownicy elektronicznych kont uzyskają dostęp do specjalnych programów dostępnych wyłącznie poprzez platformę serwisu internetowego.

Formularz tworzenia konta w serwisie ipa-katowice.org

 1. Podstawowe informacje
 2. UTWÓRZ KONTO!

Formularz tworzenia konta przeznaczony jest wyłącznie dla członków Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA i uczestników Programu Członkostwa Służb Porządku Prawnego.

Konta członkowskiego w serwisie nie mogą założyć członkowie IPA nie należący do Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA.

 • Cały proces zakładania konta nie zajmuje więcej niż kilka minut.
 • Na podstawie poprawnie wypełnionego formularza zakładane jest konto i generowany jest elektroniczny wniosek weryfikacji danych.
 • Nowe konto uzyskuje podstawową funkcjonalność, jednak dopiero po weryfikacji danych członkowskich i opłaconych składek administrator nadaje pełną funkcjonalność. Ta procedura nie powinna trwać dłużej niż 7 dni (z wyłączeniem dni wolnych).
 • W przypadku nieprawdziwych lub błędnych danych, a także w sytuacji braku członkostwa - konto nie zostanie aktywowane i zostanie usunięte.
 • Jeżeli w toku weryfikacji administrator nie będzie w stanie potwierdzić wniesienia opłaty członkowskiej, użytkownik będzie mógł to zrobić sam korzystając z systemu elektronicznych płatności.

Z tego formularza, dla utworzenia konta członkowskiego, korzystać mogą wyłącznie osoby będące członkami Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA:

 • członkowie statutowi: funkcjonariusze Policji i Straży Granicznej oraz emeryci i renciści wymienionych formacji.
 • członkowie służb mundurowych: funkcjonariusze formacji wyszczególnionych w regulaminie Programu Członkostwa Służb Porządku Prawnego.

Jeśli CHCESZ DOŁĄCZYĆ do IPA - skorzystaj z formularzy przeznaczonych dla REJESTRACJI CZŁONKÓW.

Jeżeli NIE JESTEŚ CZŁONKIEM Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA nie możesz założyć Indywidualnego Konta Członkowskiego w naszym systemie. Konto nie zostanie aktywowane, a w konsekwencji usunięte.

WYPEŁNIJ WNIOSEK
ZAŁÓŻ KONTO

Błędne dane, braki formalne lub niedopełnienie procedury mogą wydłużyć lub uniemożliwić proces utworzenia konta.


Prosimy o uważne zapoznanie się z instrukcją.OPIS PROCEDURY TWORZENIA KONTA W SERWISIE IPA-KATOWICE.ORG

Poniżej prezentujemy krok po kroku instrukcję tworzenia konta i jego aktywaci przez administratorów Śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA:

 • Podaj swoje dane osobowe i kontaktowe. Pola oznaczone gwiazdką są niezbędne dla wygenerowania deklaracji i złożenia wniosku.
 • Wybierz formację (emeryci/renciści powinni wybrać formację w której pełnili służbę).
 • Uzupełnił swoje dane członkowskie (numer legitymacji, dla członków statutowych również Region IPA).
 • Ostatnim elementem jest nazwa konta i hasło, które służyć będą logowaniu do serwisu.
 • Po poprawnym wypełnieniu wszystkich pól naciśnij przycisk UTWÓRZ KONTO CZŁONKOWSKIE, co pozwoli na utworzenie konta i rozpoczęcie procedury weryfikacyjnej.
 • Sprawdź pocztę e-mail, gdzie na adres podany podczas rejestracji nasz system wyśle DWIE wiadomości:
  - informującą o założeniu konta w serwisie internetowym Śląskiej Grupy IPA i zawierającą specjalne łącze do aktywowania tego konta,
  - potwierdzającą rozpoczęcie procedury weryfikacji członkostwa i wniesienia opłat członkowskich..
 • Po kliknięciu w łącze do aktywacji konta, możesz zalogować się do niego używając nazwy konta i hasła podanego podczas rejestracji.
 • Do momentu pełnej weryfikacji konta, w zakładce MOJE CZŁONKOSTWO dostępna będzie informacja o BRAKU OPŁAT:
  brak opłat
  a w zakładce PŁATNOŚCI dostępna będzie wyłącznie opcja OPŁATY WPISOWEGO.
  wpisowe
  NIE DOKONUJ OPŁATY WPISOWEGO (chyba, że chcesz wnieść dodatkową opłatę :)
  Po weryfikacji Twoich danych w Śląskiej Grupie IPA - zmian w opłatach dokona administrator
  .
 • W chwili, kiedy Twoje konto członkowskie zostanie zweryfikowane w zakładce MOJE CZŁONKOSTWO pojawią się odpowiednie informacje związane z wniesioną opłatą wpisowego oraz/lub składką roczną:
  aktywne
  To odblokuje w systemie dodatkowe funkcje i programy, a w zakładce PŁATNOŚCI możliwość dokonywania płatności w ramach programów śląskiej Grupy Wojewódzkiej IPA.

UWAGA!

Procedura weryfikacji członkostwa i wniesienia opłat członkowskich może trwać do 48 godzin (z wyłączeniem dni wolnych od pracy i świąt ustawowych).
Nasza działalność to aktywność i zaangażowanie społeczne - prosimy wziąć to pod uwagę.Prezes Śląskiej Grupy IPA
next
prev
Cron Job Starts